תגובות

‏גנץ בסיור בפיקוד צפון: “אם חיזבאללה יפעל הוא יישא בתוצאות כבדות”

שר הביטחון, בני גנץ, סיים כעת סיור בפיקוד הצפון ביחד עם ראש אג"ת אלוף תומר בר, מפקד פיקוד הצפון אלוף אמיר ברעם ומפקד אוגדה 91 תא"ל שלומי בינדר.

שר הביטחון ביקר בתרגיל של פלס"ר נח"ל המדמה לחימה בשטח לבנון, קיים הערכת מצב וסייר במנהרת "פרח בשממה" בחטיבה 300, שנחפרה על ידי חיזבאללה ונוטרלה במבצע "מגן צפוני".


צילום: טל עוז / משרד הביטחון.

בסיום הביקור אמר גנץ: "אני מסיים סיור בפיקוד הצפון, בגזרה הלבנונית. צה"ל ערוך לאורך כל גבול הצפון ובוודאי ערוך בגזרה הלבנונית בצורה מיטבית. אנחנו ערים לניסיונות של חיזבאללה לאתגר אותנו גם בדרכים חדשות – נתמודד עם כל איום. אם חיזבאללה יאתגר את צה"ל ומדינת ישראל – הוא יישא בתוצאות מאוד מאוד כבדות ואני מקווה שהוא לא יעשה את זה.

תיעוד מסיורו של שר הביטחון, בני גנץ, בפיקוד הצפון ביחד עם ראש אג"ת אלוף תומר בר, מפקד פיקוד הצפון אלוף אמיר ברעם ומפקד אוגדה 91 תא"ל שלומי בינדר.

"מאחוריו ניצבת איראן, שממשיכה הן בפעילות האזורית כמו בתמיכת חיזבאללה ובגופי טרור אחרים, והן במאמץ שלהם להגיע לסף גרעיני צבאי- דבר שאסור לאפשר אותו. מדינת ישראל תמשיך לפעול ביחד עם שותפותיה בעולם בכלל וארה"ב בפרט, על מנת לא לאפשר לאיראן להגיע לסף גרעין".צילום תמונות: אריאל חרמוני / משרד הביטחון.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: