שני הרוגים בתאונת אופנועים בכניסה לאזור

רוכב אופנוע כבן 40 נהרג ורוכב אופנוע נוסף נפצע אנושות בסמוך לצומת הכניסה לאזור.

בשעה 21:53 התקבל דיווח על תאונת אופנועין בכביש 44 סמוך לכניסה לאזור. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה ב-2 רוכבי אופנועים כבני 35 שבסופן נקבע מותו של אחד מהפצועים והשני פונה במצב קשה לבי"ח שיבא בתל השומר כשהוא מורדם ומונשם. לאחר מאמצים מרובים, לפנות בוקר נקבע מותו של הרוכב השני.

בוחני התנועה חוקרים את נסיבות התאונה, לצד איסוף ממצאים בזירה.

מתנדבי זק"א תל אביב דואגים לכבוד המת ואיסוף הממצאים, בהמשך הגופה תועבר למכון לרפואה משפטית לצורך חקירה וזיהוי.

צילום: דוברות זק"א תל אביב.

החובשים של מד"א אלי ריימונד ויוסף נהון שהגיעו למקום רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "מדובר בזירת תאונה קשה מאוד עם מעורבות 2 אופנועים. הרוכבים שכבו במרחק רב אחד מהשני כשהם מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה וסובלים מפגיעות רב מערכתיות קשות מאוד. מיד התחלנו בטיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות בשניהם. הפציעה של אחד מהרוכבים הייתה אנושה ונאלצנו לקבוע את מותו בזירת התאונה וכאשר ליבו של הפצוע השני שב לפעום פינינו אותו במצב קשה מאוד לבית החולים כשהוא מונשם."

מוטי מליק חובש באיחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני אופנועים שנמצאו שוכבים על הכביש. רוכב אופנוע נהרג במקום ורוכב האופנוע הנוסף נפצע אנושות. ביצעתי בו פעולות החייאה בזירה בסיוע חובשים נוספים ולאחר מכן הוא פונה תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: