‏נתניהו נפגש עם יו״ר ארגון נכי צה״ל: "נביא תוך שבועיים רפורמה כוללת לטיפול בנכי צה”ל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם יו״ר ארגון נכי צה״ל עידן קלימן בקריה בתל אביב.

בפגישה השתתפו גם מנכ״ל משרד רה״מ בפועל צחי ברוורמן, מ״מ יו״ר ארגון נכי צה״ל רפי כהן צמח ויו״ר מחוז חיפה והצפון בארגון איתי אלימלך.


ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפגישה: "מצוקתם של נכי ופצועי צה״ל היא אמיתית, כבר הרבה שנים שלא עדכנו את ההסדרים ביניהם, דרושה גם עזרה ראשונה וגם רפורמה מקיפה. קיבלתי את המכתב ששלחתם לשר הביטחון, בעקבות כך תיאמתי איתו שאנחנו נביא גם עזרה ראשונה וגם רפורמה כוללת לטיפול בפצועים, נכים והלומי הקרב. נעשה זאת תוך שבועיים בממשלה. זו ההצעה ואני חושב שהיא חשובה מאוד, מתקנת עוול נורא ומטפלת במצוקה.

יו״ר ארגון נכי צה״ל עידן קלימן אמר: "אנחנו נמצאים בימים קשים מאוד שחבר שלנו שוכב שרוף בבית החולים. אנחנו שולחים לו מכאן קודם כל החלמה מהירה, ומצפים להחזירו למשפחת נכי צה״ל ולעזור לו בשיקום המחודש שלו. אני רוצה להודות לך, באמת הכאב הוא מאוד גדול והעיוותים ההיסטוריים דורשים תיקון במיידי. אני רוצה להודות לשר הביטחון בני גנץ ולך אדוני ראש הממשלה על זה שאתם מתעלים מעל כל שיקול פוליטי ושמים את פצועות ופצועי צה״ל במקום לו הם ראויים, ובו כל ממשלת ישראל נרתמת לעזור ולתקן את העוולה הגדולה הזו".

(צילום: קובי גדעון/ לע"מ)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: