תגובות

צה"ל תקף ברצועה – ‏איראן הציגה תיעוד של החשוד מנתנז | כותרות השבת

צה"ל תקף יעדי טרור של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, זאת בתגובה לירי שבוצע לעבר שטח ישראל בערב שישי. המטרות שהותקפו: מתקן אימונים, עמדת משגרי נ"מ בפיתוח, מפעל לייצור בטון ותשתית של מנהרת טרור התקפית של ארגון הטרור חמאס.

תיעוד התקיפה.


הטלוויזיה האיראנית על תקיפת מתקן הגרעין בנתנז: "זיהינו את האחראי שהטמין את החומר נפץ שגרם לפיצוץ בנתנז. מדובר בעובד במתקן בנתנז, שמו הוא רזאה כארימי. לטענת האיראנים החשוד עזב את איראן מספר ימים לפני הפיצוץ״.

תמונת החשוד.

במהלך השבת נמשכו הפרות הסדר בשער שכם, מחבל תועד כאשר הוא מיידה אבן לעבר ניידת משטרה שעברה במקום. שישה נפצעו במהלכם חלקם כתוצאה מירי כדורי גומי.

תיעודים מהפרות הסדר בשער שכם.


המשטרה עצרה את הבחור שירה זיקוק לעבר הניידת, עלאא אבו ג׳ומא תושב מזרח ירושלים.

רוכב אופנוע בן 25 נהרג בתאונת דרכים בכביש החוף (2) ליד מחלף נתניה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

שני גברים, כבני 50 נפצעו באורח קשה ובינוני בתואנת דרכים בין רכב ישראלי למשאית פלסטינית בכביש 60 בצומת רחלים שליד אריאל.

מטייל, תושב מרכז הארץ כבן 58 מת לאחר שהתמוטט בשטח במהלך טיול בנחל קומראן.

מאיגוד ערים כינרת נמסר כי פעוט בין שנתים, המבלה עם משפחתו בחוף דוגית, בעל רגישות לחלב שתה כנראה משקה עם חלב. אמבולנס הוזעק על ידי צוות החוף לטפל בו.

גבר כבן 30 נפצע בצהריים באורח בינוני במהלך קטטה ברחוב ארלינג'ר בתל אביב.

אזעקה נשמעה בשגרירות ארצות הברית בעיראק. הסתבר שזה היה תרגיל אמריקאי. מערכת ההגנה C_RAM פעלה.

לראשונה מתחילת המגפה: למעלה מ-3 מיליון מקרי מוות מנגיף קורונה ברחבי העולם.

התקיימה הלוויתו של הנסיך פיליפ – המלכה בחרה את הפרחים על ארונו של פיליפ שושן צחור וורדים לבנים. הארון הושם על הלנד רובר שבחר ללוויה. מוסיקה שבחר נוגנה כל הדרך לכנסיה, פעמוני הכנסיה צלצלו ומטחי כבוד נורו. המלכה נסעה לאיטה ברכב אחרי הארון עד הגיעם לבית התפילה.

ביידן: העשרת האורניום לרמה של 60% אינה מועילה לשיחות הגרעין, בנוסף, אמר כי העשרת האורניום לרמה של 60% אינה מועילה לשיחות הגרעין.

רוסיה: דיפלומט אוקראיני נעצר על ידי כוחות הביטחון כוחות הביטחון החשאי ברוסיה (FSB) עצרו בסנט פטרסבורג את הדיפלומט האוקראיני אלכנסדר סוסוניוק.

קובה: ראול קסטרו התפטר מראשות המפלגה הקומוניסטית.

כ-150 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. בין האתרים הבולטים: ירקון תל אפק, עין גדי וקיסריה עם כ 3000 מטיילים בכל אחד מהאתרים, בניאס וחורשת אל עם כ 2000 מבקרים בכל אחד מהאתרים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: