תגובות

‏תיעוד מכעיס: קיצוניים ממאה שערים שרפו זרים ודגלים שהונחו על קברי חללים

מספר קיצוניים הגיעו אתמול (רביעי), ליל יום הזיכרון, לקברי חללי צה"ל בהר המנוחות בירושלים, אספו את זרי הפרחים שהונחו על המצבות על ידי המשפחות השכולות והציתו אותם בשוק מאה שערים. המשטרה פתחה בחקירת במקרה החמור ומחפשת בשעות אלו את החשודים במעשה.

תיעוד ההצתה שהופץ בשעה האחרונה גרר גינויים חריפים. משפחות שכולות שהגיעו למקום הזדעזעו למראה הפרחים השרופים.


צילום: ישראל קרויס.

‏ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בתגובה: "נעשה מעשה מזעזע של חילול כבוד הנופלים שבזכותם כולנו חיים כאן. אני מגנה בתוקף את המעשה הברברי ואני מצפה מהגורמים המוסמכים למצות את הדין עם האחראים במהירות האפשרית."

הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי אמר כי "מדובר באירוע חמור ומביש, המבטא פגיעה במגיני המדינה ובערכיה. צה״ל מחזק את המשפחות השכולות ומוקיע התנהגות בזויה ומקוממת זו וסמוך ובטוח כי משטרת ישראל תמצה את הדין עם מבצעי המעשה הנפשע".

ח"כ יעקב אשר (דגל התורה) מסר בתגובה: "מדובר בקומץ פרובוקטורים חסרי לב ודורשי תשומת לב, שעושים הכל כדי לנסות לייצר חיכוכים ומתיחויות מתגרות מול הציבור הכללי במדינה, מעשיהם הפסולים הראויים לכל גינוי הפקיעו מהם מזמן את התואר 'חרדים', הם לא ראויים לו".

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל פתחה בחקירה הבוקר בעקבות סרטון בו ניתן לראות שריפת דגלונים וזרים. חוקרי המשטרה עושים מאמצים גלויים וסמויים על מנת להגיע אל החשודים במעשה".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: