בת 84 נהרגה מפגיעת מרכב בירושלים

הולכת רגל בת 84 נהרגה בתאונה ברחוב משה רחמילביץ' בירושלים.

בשעה 16:10 התקבל דיווח על הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב משה רחמילביץ' בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותה של הולכת הרגל בת 84 והעניקו טיפול רפואי לנהג הרכב כבן 40 שחולץ מהרכב במצב בינוני ופונה לבית חולים.


בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה.

ההרוגה בתאונה היא לילה אוצ'יגבה, בפעילות מפקד זק"א י-ם בנצי אוירינג וסגנו, הושג וויתור על נתיחה, וסודר כל הליך הקבורה.

פראמדיק מד"א נדב טייב סיפר: "הולכת הרגל שכבה על הכביש סמוך לרכב ממנו נפגעה ולשני רכבים שחנו בצד הדרך ונפגעו גם כן. היא הייתה מחוסרת הכרה וסבלה מחבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. נהג הרכב שנלכד ברכבו חולץ ע"י לוחמי האש ולאחר טיפול רפואי ראשוני בשטח הוא פונה לבית החולים במצב יציב."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


אריאל בן דוד חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו בהולכת רגל שסובלת מפגיעה רב מערכתית לאחר שנפגעה מרכב. למרבה הצער נקבע מותה בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

גילי טל חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "מדובר בהולכת רגל שנהרגה כתוצאה מפגיעת רכב. נהג הרכב שפגע בה טופל בזירה ופונה בניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה במצב קל עד בינוני".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

מאיר אקר קמב״ץ זק״א ירושלים שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה קשה עם מעורבות מס׳ כלי רכב והולכת רגל. כשהגענו למקום ראינו את הולכת הרגל שוכבת מחוסרת הכרה בין מספר כלי רכב מעוכים, עם פגיעה רב מערכתית. עוצמת הפגיעה הייתה קשה וקטלנית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום.״

צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: