הקטל בכבישים: רוכב אופנוע נהרג בתאונה במחלף עירון

רוכב אופנוע כבן 50 נהרג בתאונה בכביש 65 בסמוך למחלף עירון.

בשעה 17:29 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית לרוכב אופנוע בכביש 65 סמוך למחלף עירון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על לכוד מחוסר הכרה בשנות ה-50 ולאחר החילוץ קבעו את מותו במקום.


מדובר ברוכב אופנוע שנלכד מתחת לגלגלי המשאית. לוחמי האש השתמשו בציוד חילוץ הידראולי ופנאומטי ונעזרו במנוף שהיה במקום כדי להרים את המשאית ולחלץ את רוכב האופנוע, מדובר בחילוץ מורכב מאוד.


צילום: דוברות כב"ה מחוז חוף (חדרה).

בוחני התנועה של המשטרה החלו באיסוף ראיות וגביית עדויות. במקום מורגשים עומסי תנועה כבדים, מחלף עירון לכיוון מערב והיציאה ממחלף עירון בכביש 6 לכיוון מערב נסגרו לתנועה. ציבור הנהגים מתבקש לנסוע בצירים חלופיים.

על פי נתוני הרלב"ד, רוכב האופנוע שנהרג, הוא ההרוג ה-84 מתחילת השנה, מתוכם 18 רוכבי אופנועים. בתקופה המקבילה אשתקד נהרגו 71 בני אדם בתאונות דרכים.

פראמדיק מד"א אורי לזרוביץ וחובש בכיר סארי עלוש סיפרו: "כשהגענו למקום התאונה ראינו את רוכב האופנוע לכוד מתחת למשאית כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. לאחר שכוחות הכיבוי חילצו אותו, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

ג'אבר עלי חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר באופנוען שנלכד תחת משאית. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: