תגובות

תקיפת ח"כ כסיף: ‏שבעה שוטרי יס"מ נחקרים במח"ש – חלקם באזהרה

שבעה שוטרי יס"מ נחקרים כעת במח"ש, כמה מהם באזהרה, בחשד לתקיפת חבר הכנסת עופר כסיף ביום שישי האחרון בשיח' גר'אח במזרח ירושלים.

מטעם המחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי "היום חקרה המחלקה ארבעה שוטרי יס״מ בחשד לתקיפה ושיבוש מהלכי חקירה באירוע שאירע ביום שישי האחרון בשכונת שייח' ג'ארח במזרח י-ם, במהלכה, על פי החשד הותקף ח"כ כסיף שהשתתף בהפגנה. במסגרת החקירה נאספו ראיות ונגבו עדויות משוטרים ואזרחים נוספים שנכחו באזור. בסיום החקירה שוחררו השוטרים החשודים בתנאים מגבילים. החקירה עודנה נמשכת."


אתמול בערב הגיע למשרדי מח"ש, ח"כ עופר כסיף להגיש תלונה, לפני הגשת התלונה אמר:

"האלימות העיקרית היא גירוש המשפחות הפלסטיניות מבתיהן. נגד האלימות הזאת מתקיימות ההפגנות הללו והן תמשכנה להתקיים כי מי שמאמין לא מפחד, ואנחנו לא מפחדים!"

"רבין אמר שהאלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה. כשהאלימות מגיעה מהאנשים שאמורים להיות אנשי החוק וכשהאלימות הזאת באה בתוך שכונה שבה הדמוקרטיה בלשון המעטה "סלקטיבית", אותה האלימות היא חמורה שבעתיים"

"האזרחים בישראל היום נמצאים תחת איום מתמיד של אלימות ממי שאמור להגן עליהם"

"מה שאנחנו רואים עכשיו זה זליגה של הכיבוש האלים והפנייה של האלימות של הכיבוש כלפי אזרחים בישראל, קודם כל אזרחים פלסטינים אבל לא רק. האלימות המשטרתית משתוללת, נגד יוצאי אתיופיה, וכנגד חרדים, ונגד תושבים מוחלשים כמו בגבעת עמל ובכפר שלם בת"א ונגד אנשים עם מוגבלויות, ונגד נשים."


"כאשר תקפו אותי זה קודם כל תקיפה נגד אזרח שהפגין יחד עם אזרחים נוספים".
(צילום ארכיון: איתמר כהן – חדשות כל העולם)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: