תגובות

שמחה גולדין באנדרטת חץ שחור: מצפים מראש השב"כ להשיב את החיילים לפני תום כהונתו

שמחה גולדין, אביו של סגן הדר גולדין נאם היום באנדרטת 'חץ שחור' בטקס השבועי להחזרת הבנים והאזרחים מעזה לישראל. בנאומו קרא גולדין לראש השב"כ, נדב ארגמן לנצל את הארכת כהונתו בעוד מספר חודשים ולפעול להחזרת הבנים והאזרחים מעזה לישראל.

"בעוד מספר חודשים נדב ארגמן את הקדנציה שלו כראש השב"כ. קדנציה שלמה שבה המחויבות הזו להשבת הבנים פשוט לא הייתה על השולחן. גם החיילים וגם האזרחים נותרו שבויים בידיים של מרצחים נתעבים, כל זה בזמן שישראל מרפדת אותם במזוודות דולרים ובאלפי חיסונים – כישלון גדול. הגיע הזמן לשנות את הדיסקט ולהתחיל לפעול לפני שיהיה מאוחר מידי".


עוד אמר גולדין כי מדינת ישראל שחררה השבוע את המחבל, איש החמאס, מחמוד שחדה אבו עיישה בן 37 שישב בכלא הישראלי 17 שנה. הוא חזר לעזה, לנוסיראת, התפלל מול הים ומתכונן לפגוע במדינת ישראל, תושביה וחייליה.

מדינת ישראל מסתירה מאיתנו האזרחים את השחרור שלו. על מה ישב המחבל הזה 17 שנה? זה סוד. מדוע לא השאירו אותו בכלא בהפעלת חוק הלב״חים? זה סוד. מדוע לא החליפו אותו והחזירו את הדר ואורן? זה סוד. מדינת ישראל משחררת כל הזמן מחבלים לעזה ולא דורשת את הדר ואורון וזו ההתפרקות הבסיסית שלנו מהערכים ומהמחויבות הבסיסית להחזרת החיילים משדה הקרב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: