‏בת 10 נהרגה בתאונת טרקטורון סמוך לכפר אדומים

רוני קאפח בת 10 נהרגה בתאונת טרקטורון במוך למעלה אדומים, אביה אבישי ואחיה נדב נפצעו בינוני וקל.

בשעה 16:54 התקבל דיווח על טרקטורון שהתהפך בשטח פתוח סמוך לכפר אדומים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של ילדה כבת 10 ופינו לבי"ח הדסה הר הצופים 2 פצועים, בהם גבר כבן 40 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון וילד כבן 6 במצב קל.


בוחני תנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

ביישוב אלון שבו התגוררה הילדה הודיעו כי הם "המומים וכואבים להודיע כי בתאונת הדרכים שאירעה היום נהרגה בת הישוב רוני קפאח כבת 10. אבישי ונדב נפצעו באורח קל ואנו מאחלים להם החלמה מהירה. הלוויה תתקיים ככל הנראה מחר. אנו מחבקים את המשפחה בשעה קשה זו. לבקשת משפחת קפאח, אנא הימנעו מלהגיע לביתם או ליצור עמם קשר בשלב הזה."

ארגון צוות הצלה שבו האב מתנדב להציל חיים כתבו: "המומים וכואבים עד דכדוכה של נפש בהסתלקותה הפתאומית והטראגית בטרם עת של בתו של המתנדב היקר ממוסרי הנפש למען הצלת חיים, איש חיל ורב פעלים ומדריך של חלק ניכר ממתנדבי הארגון, אבישי קאפח. בתו של אבישי סיימה את שביל חייה בתאונה קשה, בה נפצעו אבישי ובנו סמוך לכפר אדומים. המקום ינחם את כאבכם וירפא לכל מכאוכבם. שלא תדעו עוד צער ומכאוב. הכואבים ומתאבלים, משפחת צוות הצלה, ההנהלה והמתנדבים."

הפראמדיקים של מד"א בוסמת לובינר ושלום גליל סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה. 3 הפצועים שכבו על צלע ההר בסמוך לטרקטורון. הילדה שסבלה מפגיעה רב מערכתית קשה הייתה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות בסיוע רופאה נקבע מותה. 2 הפצועים הנוספים שנפגעו באורח בינוני וקל היו בהכרה, בעזרת רכב שטח העברנו אותם לניידת טיפול נמרץ והם פונו לבית החולים כשמצבו יציב."

אילון לובינר חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה מסר: "מדובר בילדה שלמרבה הצער נהרגה כתוצאה מהתהפכות טרקטורון. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לגבר כבן 40 שנפצע בינוני ולילדה בת 6 שנפצעה קל. לאחר הסיוע הראשוני בזירה הם פונו למרכז הרפואי הדסה הר הצופים בירושלים".


אברהם נגר ראש צוות זק״א מעלה אדומים שטיפל בזירת התאונה סמוך לכפר אדומים: ״מדובר בתאונה קשה מאוד, טרקטורון שהתהפך בשטח פתוח במעלה ההר, סמוך לטרקטורון שכבה ילדה כבת 10 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית, רופא צה"לי יחד עם צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותה במקום. מתנדבי זק״א צוות מחוז ש״י טיפלו בכבוד המת בזירה.

(צילום: דוברות זק״א)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: