"מצעד החיים" מצדיע לקהילה הרפואית חברת טבע תשתתף במצעד החיים הבינלאומי השנתי

חברת טבע משתתפת ותומכת השנה במצעד החיים הבינ"ל השנתי שיתקיים הפעם באופן וירטואלי בעקבות מגפת הקורונה.

מצעד החיים יוקדש השנה לקהילה הרפואית שנלחמת בקורונה תוך הצדעה למחויבות העמוקה והבלתי מתפשרת של אנשי המקצוע המסורים המקדישים, לילות כימים, עבור המטופלים בעיצומו של משבר בריאותי עולמי.

מצעד החיים וטקס ההנצחה יתקיימו בהובלת המשלחת הישראלית ובראשה נשיא המדינה, ראובן רובי ריבלין, ניצולי השואה, ד״ר ערן הררי סגן נשיא מחקר ופיתוח של חברת טבע הגלובלית, צוותי רפואה וקציני וחיילי צה"ל מחיל הרפואה ופיקוד העורף.

ד״ר ערן הררי, סגן נשיא ביחידת המחקר והפיתוח הייחודי של טבע: ״זוהי סגירת מעגל מרגשת גם מנקודת מבטה של תעשיית התרופות הישראלית – הפכנו מעם שהנאצים ועוזריהם פעלו באופן שיטתי להשמדתו וערכו בו ניסויים מפלצתיים לעם המוביל ברפואה ובמדע אשר מפתח תרופות ומביא מזור לשיפור הבריאות וחיי המטופלים בכל העולם; מעם שכה רבים ניסו לגזור עליו מוות, השמד ושואה לעם העוסק בחיים. החינוך למדע והדבקות במציאת פתרונות רפואיים הנחוצים לכולנו הם הניצחון שלנו על מבקשי רעתנו בעבר ובהווה.
אחד הפרויקטים שאנו ב׳טבע׳ גאים בו במיוחד הוא פרויקט יזמות מדעית שבו מעורבים ילדי הצוותים הרפואייים שהוריהם עובדים מסביב לשעון בבתי החולים ברחבי ישראל במסגרת המלחמה במגיפת הקורונה. העבודה עם הילדים המבריקים האלה כשהם מעלים פתרונות מקוריים לאתגרים חסרי התקדים של הקורונה, מילאו אותי גאווה ובטחון שלדור הזה יש מה שנדרש כדי להבטיח את עתידנו ולהבטיח שהדורות הקודמים והקורבנות הרבים לא יישכחו מלב ולא היו לשווא״.
המשתתפים בצעדה הווירטואלית מרחבי העולם צולמו באמצעות טכנולוגיית תלת מימד חדשנית, כך שנראה שהם צועדים לאורך הצעדה המסורתית של מסלול החיים באושוויץ-בירקנאו.
שידור הבכורה של מצעד החיים יתקיים ביום חמישי, 8 באפריל, בשעה 15:00 שעון ישראל.

קרדיט: אורן קאן.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: