תגובות

הרוגה ומספר פצועים בתאונה עם מעורבות שבעה כלי רכב בירושלים | תיעוד ממצלמת אבטחה

הרוגה ומספר פצועים בתאונה עם מעורבות שבעה כלי רכב בדרך חברון בירושלים.

תיעוד רגע התאונה.


בשעה 13:57 התקבל על תאונה קשה עם מעורבות שבעה כלי רכב והולכת רגל בדרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים.

לוחמי האש שהגיעו למקום מצאו הולכת רכב שנלכדה מתחת לאחד הרכבים. לאחר פעולת חילוץ מהירה ומורכבת חולצה האשה והועברה להמשך טיפול לידי גורמי רפואה שפעלו במקום.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה בת 25, הולכת רגל שנלכדה מתחת לאחד הרכבים וחולצה כשהיא ללא סימני חיים ופיני לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק 5 פצועים, בהם אישה בת 57 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופה העליון ו-4 קל. 4 פצועים נוספים במצב קל טופלו במקום התאונה ולא נזקקו לפינוי לבית חולים.בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה.

זירת התאונה ברחוב דרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים – צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.


התאונה מעלה את מספר ההרוגים מתחילת השנה ל-74, ההרוג ה-73 הינו פטירה מאוחרת של הולך רגל קשיש נפגע בת.ד. בחולון בתאריך 18.3.2021.

מזירת התאונה – צילום: חדשות כל העולם.

רמי דוייב חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שבעה כלי רכב והולכת רגל שנלכדה תחת רכב הסעות. צוותי כיבוי חילצו את גופתה ללא רוח חיים. כמו כן בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע בזירה לפצועה בינוני כבת 60 ולשמונה נפגעים קל".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

החובשים של מד"א מאיר פולק ורועי שכטר סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות הולכת רגל ומספר כלי רכב. הולכת רגל שנפגעה מרכב מסחרי נלכדה תחתיו כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. 9 מנוסעי הרכבים שהיו מעורבים בתאונה נפצעו באורח בינוני וקל, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו חמישה מתוכם להמשך טיפול בבתי החולים בעיר."

מפקד משמרת תחנת הבירה בכבאות, רב רשף דורון עדיקא סיפר: "הוזנקנו לתאונה עם מעורבות של שבעה כלי רכב בהם מיניבוס שמתחתיו נלכדה הולכת הרגל. התחלנו מיד בפעולת הרמה באמצעות ציוד הנדסי ייעודי. היא חולצה והועברה להמשך טיפול לידי גורמי רפואה שפעלו במקום".

קרדיט לתמונות: כב"ה ירושלים.

דודי פינס מתנדב זק״א בירושלים שטיפל בזירה ברחוב דרך חברון: ״מדובר בתאונה קשה עם מעורבות שבעה כלי רכב, כשהגענו למקום ראינו המולה רבה ואת הרכבים שנמעכו כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, מתחת לרכב הסעות שכבה נערה צעירה כבת 25 הולכת רגל כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעה קשה בפלג גופה העליון, צוותי הכיבוי חילצו אותה ללא רוח חיים ופראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום. מתנדבי זק״א צוות ירושלים טיפלו בכבוד המת יחד עם בוחני המשטרה בזירה הקשה."

צילום: דוברות זק״א.

(קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: