חשיפת ארגון 'עד כאן': ככה מקים האיחוד האירופי מדינה פלסטינית מתחת אפה של ישראל

ארגון עד כאן חושף בעזרת מסתערבים כיצד פועלים האיחוד האירופי והרש"פ לקידום הקמת מדינה פלסטינית בכל שטחי איו"ש לרבות בשטחי C במימון עשרות מילוני יורו, תוך התעלמות מהסכמי אוסלו וללא אישור מדינת ישראל. גלעד אך מנכ"ל עד כאן "חייבים שבקווי היסוד של הממשלה שעתידה לקום המדינה תקצה תקנים למלחמה בתופעה, תקים מנהלת ספציפית לנושא, ותעצור את פעילות האיחוד האירופי".

ארגון עד כאן חשף אמש (ד') בחדשות 13 כיצד פועל האיחוד האירופי יחד עם הרשות הפלסטינית בכדי להקים מדינה פלסטינית, כולל בנייה והשתלטות על שטחי C בניגוד להסכמי אוסלו וללא אישור מדינת ישראל. מדובר בתכניות סודרות ובמימון של עשרות מיליוני יורו, אותם חשפו מסתערבי 'עד כאן'.


לפי החומרים, אותם פרסם ראש דסק הערבים בחדשות 13 צבי יחזקאלי, בשנת 2013 החלו האיחוד האירופי והרשות הפלסטינית בשיתוף פעולה סמוי להקמת מדינת טרור בלב מדינת ישראל. בעזרת תכניות מסודרות ומימון מאסיבי גובשה התכנית להשתלטות על שטחים רחבים ביו"ש. אנשי ארגון 'עד כאן' הפעילו מסתערבים, ואף מסתערבת, ואחרי חודשים ארוכים וסיפורי כיסוי מורכבים הצליחו לחדור לפגישות עם אדריכלי התכנית המדוברת ברשות הפלסטינית, תוך שהם מסכנים את חייהם.

השלב הראשון של התכנית החל בשיתוף פעולה בין האיחוד האירופי לרשות הפלסטינית. במסגרת החומרים שנאספו נראים נציגים שונים מהרש"פ מתפארים בתמיכה האירופית. בין היתר נאמר כי הא"א "תמך במיליוני יורו בפרויקטים, במיוחד בכפרים ללא תכניות מאושרות", "נציג מהא"א אמר לי תתכנן כאילו אין כיבוש, אל תגביל את עצמך. מאז זה הפך להיות המשפט המנחה שלנו", "הוא אמר לי אל תגיד לי היהודים מסכימים או לא מסכימים, זה לא עניינם, זה האדמה שלך" , "הא"א בערך 70, והשאר מהקרנות הערביות ממשרד האוצר הפלסטיני" ועוד.

השלב השני כלל הכנת תכניות להשתלטות על אזורים אסטרטגיים ביו"ש. במסגרת השלב הזה האיחוד האירופי "נתן גב" לתכנון מורחב ברמה מדינית. לדברי נציגי הרש"פ "התכניות מחברת בין אזורים, זה כבר לא משהו מקומי אלא גדול ועצום". ומסתבר שגם האו"ם לקח חלק: "לאו"ם יש תפקיד חשוב – היכולת לאפשר למתכננים הפלסטינים להיכנס לאזורים של שטח צבאי", כך לפי אחד מאנשי הרשות.

לאחר התכנונים הגיע השלב השלישי של קביעת העובדות בשטח, במימון האיחוד האירופי "תודות לאיחוד הארופי אנחנו בונים. הכיבוש הורס, אבל אנחנו לא מתאמים מול הצד השני לא מחכים לאישורו בשום דבר.. נציגת הא"א הגיעה איתי לפגישה במנהל (האזרחי) ודיברה שם עם נציגי המנהל בצורה הכי נוקשה שיש.. והיא אמרה להם: אנחנו נוציא לפועל את כל הפרויקטים למען הפלסטינים בלי לקבל מכם את האישור".

בשלב הרביעי חותרים לניתוק רצף ההתיישבות היהודית ובידוד ישובים יהודיים ביו"ש וכן להתחברות לכבישים העוקפים. הנציגים תיארו "אנחנו מדברים על חזון.. תכנית אזורית של חיבור כבישים, וישראל רואה את הכבישים האלה כשייכים להתנחלויות. ויש התנחלויות בין כפר אחד לשני, זה חזון פלסטיני לעתיד". נציג אחר תיאר כי "אין כוח בעולם שימנע ממני לתכנן את פלסטין: את ירושלים, את הבקעה, את הגדה. הכל".


לפי עד כאן, עד היום השקיע הא"א כ 65 מיליון יורו בשוד הקרקעות הפלסטיני ביהודה ושומרון.

גלעד אך מנכ"ל עד כאן מסר "הממצאים שחשפנו מראים כי ביהודה ושומרון נוצר ואקום – אליו נכנסו האיחוד האירופי והרשות הפלסטינית יחדיו. עד היום השקיעו 68 מיליון יורו בהשתלטות על קרקעות ועומדים להשקיע כ-3 מיליארד דולר רק בהשתלטות על שטחי C, דבר שיגרור את ניתוק יהודה ושומרון ממדינת ישראל והקמת המדינה הפלסטינית במהלך חד צדדי.

באמצעות התכניות והפרקטיקה של התנהלות הרש"פ והמנהל האזרחי שחשפנו, מדינת ישראל תוכל כעת להגיב לתופעה הזו ולעצור אותה. חייבים שבקווי היסוד של הממשלה שעתידה לקום בקרוב יהיה ברור שהמדינה מקצה תקנים למלחמה בתופעה, מקימה מנהלת ספציפית לנושא, עוצרת את פעילות האיחוד האירופי ובנוסף מוציאה את כל סוגיית המקרקעין מהמנהל האזרחי ומעבירה זאת לגוף יעודי מקצועי".

ישראל גנץ ראש מועצת בנימין אמר בתגובה: "הרשות הפלסטינית יחד עם האיחוד האירופי משתלטים על מרחבי יהודה ושומרון, חונקים את ההתיישבות ומקימים מדינה דה-פקטו.

ממשלות ישראל נרדמו בשמירה והפלסטינים מנצלים את הרפיון הישראלי וכובשים את לב הארץ בלי כלי נשק.

האיחוד האירופי נלחם בעם היהודי ובמדינת ישראל בכל הכוח הוא עומד מאחורי המימון והתכניות לכיבוש יהודה ושומרון. כך הוא מתכוון להוציא את יו"ש מידיים ישראליות. את מה שהאירופים עשו לפני 80 שנה הם ממשיכים עכשיו באמצעות הון עצום ותכניות בניה במטרה להפיל את מדינת ישראל כולה.

תודה לארגון 'עד כאן' על מבצע החשיפה ההירואי.

בעוד כאן דנים מי לא ישב עם מי בממשלה, הפלסטינים בונים מדינה. הניחו למלחמות הפנימיות! תילחמו על ארץ ישראל ומדינת ישראל. מצב החירום הזה מכריח את אנשי הימין להצטרף להקמת ממשלת ימין וזו חייבת להניח על השולחן תכניות אופרטיביות לבלימת ההשתלטות הערבית עלינו כדי שלא נמשיך לאבד את מרכזה של ארץ ישראל."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: