הרוגה, פצוע קשה ועשרה נפגעים בתאונה בכביש 85 סמוך לצומת חנניה

אישה כבת 50 נהרגה, גבר בן 57 נפצע קשה ועשרה נפצעו קל בתאונה בכביש 85 סמוך לצומת חנניה.

בשעה 12:06 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין מיניבוס לרכב פרטי בכביש 85 סמוך לצומת חנניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותה של אישה כבת 60 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח זיו גבר כבן 50 במצב קשה עם חבלת ראש. 10 פצועים נוספים מהמיניבוס פונו לבתי החולים נהריה וזיו במצב קל. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רפואת חירום במד"א מורן אבו שקארה סיפר: "מדובר בתאונה בין רכב פרטי למיניבוס עם כ-10 נוסעים, הרכבים היו מעוכים לחלוטין בחלקם הקדמי ושני פצועים מהרכב שכבו על הכביש מחוסרי הכרה. אישה בשנות ה-60 שסבלה מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום, פצוע נוסף גבר כבן 50 נפצע באורח קשה וסבל מחבלות בגופו, העלינו אותו במהירות לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול רפואי מתקדם. נוסעי המיניבוס שנפצעו באורח קל, טופלו במקום ופונו גם הם לבתי החולים."

דוד סלח חובש באיחוד הצלה סיפר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב הסעות ורכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותה של גברת כבת 50. וכמו כן בסיוע רופא מתנדב באיחוד הצלה הענקתי בזירה סיוע רפואי לגבר בן 57 שנפצע באורח קשה ולשמונה נפגעים קל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: