תגובות

גנץ במסר למפלגות הגוש: "אין מפלגה שמתמודדת מול נתניהו – יש גוש שיכול למנוע את המשך שלטונו"

יו"ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ במסר למפלגות הגוש ערב הבחירות: "ביחד נשרוד- לחוד ניפול. אין אף מפלגה שמתמודדת מול נתניהו- אבל יש גוש שיכול למנוע את המשך שלטונו".

גנץ הזהיר: "הפעולה הראשונה שנתניהו יעשה אם יגיע ל-61 לא תהיה להעביר מענקים אלא לפטר את מנדלבליט ואיסמן"


יו"ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ, נאם היום (ב'), ערב הבחירות בשידור לייב בעמוד הפייסבוק שלו ופנה לציבור הישראלי ולמפלגות גוש השינוי.

גנץ אמר: "למדינת ישראל נשקפת סכנה מתוך קבוצה קיצונית שבראש ראש ממשלה המבקש לכרסם ביסודות הדמוקרטיה. ראש ממשלה שמונע תקציב מדינה כבר שלוש שנים, שמשקר, מסית ומסכן את ביטחון ישראל. מעולם לא חשבתי שהוא יאפשר לי להגיע לרוטציה- אבל לא האמנתי שיפרק את הממשלה בתוך חודשים ספורים וימנע מאזרחי ישראל תקציב מדינה כשמאות אלפי מובטלים מציפים את המשק ועסקים קורסים".

גנץ הוסיף: "אנחנו נמצאים במערכת בחירות שבה אין אף מפלגה שמתמודדות מול נתניהו- רק גוש שיכול למנוע ממנו את המשך שלטונו. אני פונה לכל ראשי המפלגות בגוש השינוי: ביחד נשרוד- לחוד ניפול. התוכנית של נתניהו ברורה- או ממשלת ימין קיצונית או בחירות חמישיות. והמשימה של מפלגות גוש השינוי היא לדאוג שכולם עוברים וכולנו חוברים ביחד אחרי הבחירות בכדי לעצור אותו. ואם לא נגיע להכרעה ונלך לבחירות חמישיות בגלל מדיניות הפסילות והחרמות- אנחנו, כחול לבן, נמשיך לעמוד מולו ולמנוע ממנו להחריב את מערכת המשפט והדמוקרטיה."

גנץ הזהיר מפני מה שעתיד לקרות אם נתניהו יגיע לממשלת 61: "כדי "להקדים פרישה" ליועץ משפטי כמו בפרשת קו 300, צריך רק הצבעה בממשלה. כדי למנות פרקליט מדינה אחר- צריך רק לשים את אוחנה במשרד המשפטים. המהלך הראשון של נתניהו בממשלה כזו לא יהיה להעביר מענקים- אלא לפעול להדחת מנדלבליט, איסמן ובן ארי".

תיעוד מסיורי יו"ר כחול לבן היום במטה הטלפונים באשדוד ובמרינה בהרצליה.


גנץ הוסיף: "נתניהו הוא אדם שאי אפשר לתת בו אמון. אדם שמסית ומדבר על תיקים שקורסים עוד לפני הדיון בבית המשפט. שמתערב במינויים משפטיים כשהוא בניגוד עניינים חמור. לקחנו לו חצי ממשלה, ועכשיו הגיע הזמן ביחד עם שותפינו, לקחת את החצי השני. אני לא אאמין לאף הבטחה של נתניהו, וכיום אני מחזיק בחצי ממשלה. אין לי שום כוונה להמיר 50% מהמניות במדינה, בשביל להפוך לשותף זוטר שביבי ייפטר ממנו בהזדמנות הראשונה".

קרדיט תמונות: אלעד מלכה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: