חרדי הותקף באגרופים באוטובוס: "החרדים הביאו את הקורונה לארץ"

פירות ההסתה: עובד בתחנת הרדיו "קול חי" הותקף בעת שעשה את דרכו באוטובוס מכפר חבד לאולפנים בבני ברק – אך ורק בגלל היותו חרדי.

התוקף המוסת הטיח בו כי "החרדים הביאו את הקורונה לארץ", והיכה אותו באלימות קשה עם אגרופים בבטן ובאף. בעקבות התקיפה הגיעה העובד לעבודתו ברדיו כשהוא מדמם מהאף.

הבחור שהותקף פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק, בסיום הטיפול הוא צפוי להגיש תלונה במשטרה נגד התוקף.

מהנהלת קול חי נמסר: "זוהי תוצאה חסרת תקדים להסתה האנטישמית המושמעת לאחרונה נגד הציבור החרדי, שהובילה צעיר חמום מוח להפעיל אלימות קשה נגד אדם, רק בשל היותו חרדי. אנו קוראים לפוליטיקאים מכל המפלגות לגנות בצורה חד משמעית את האלימות הקשה הזו ולשנות את השיח האלים נגד החרדים, שתוצאותיו נראו הבוקר"

ממפלגת 'יהדות התורה' נמסר: "מדובר בתוצאה ישירה של ההסתה הפראית של ליברמן כנגד החרדים והמסורת היהודית. אם לא נעצור אותו בשלישי הקרוב בקלפי, נגיע למקומות מסוכנים ביותר. הדרך היחידה לעצור את השנאה ולנצח את ההסתה זה ג' בקלפי".

בסיעת ש"ס אמרו בתגובה: "אחרי שנה שלמה של הסתה מרושעת כלפי המגזר החרדי המציירת אותנו כ'מפיצי מחלות', כאשר לפיד ממשיך הבוקר לכנות ציבור יהודי ענק 'חשוכים, גזענים וסחטנים', לא פלא שמתנפלים באגרופים על צעיר באוטובוס רק בגלל שיש לו כיפה על הראש. רק ש"ס חזקה תעצור את מפיצי השנאה ותשלח אותם לאופוזיציה".

בארגון בצלמו אמרו: "הזהרנו כל הזמן שבסוף ישפך דם. לצערי צדקנו. ההסתה הפרועה שנשמעת מפוליטיקאים והתקשורת שוב ושוב כשקוראים לזרוק חרדים למזבלה, או לפתוח באינטיפאדה נגד חרדים זה התוצאות. אנחנו קוראים למשטרת ישראל למצות את הדין עם התוקף הגזעני וכן לעצור מיידית את כל אנשי התקשורת שקראו לפגוע בחרדים בתקופה האחרונה. ככל שזה לא יקרה לצערנו יהיו עוד ועוד מקרי תקיפה כאלה."

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר: "הכתובת הייתה על הקיר. הזהרנו שההסתה החמורה של ליברמן נגד הציבור החרדי תביא לכך שיישפך דם של חרדים – והבוקר זה קרה. בכנסת הקרובה נדרוש לתקן את חוק הגזענות כך שגם הסתה נגד חרדים תיחשב לגזענות ונשים סוף למסע ההכפשות שמנהלים הפוליטיקאים משמאל ובראשם ליברמן נגד הציבור החרדי".

ח"כ ישראל אייכלר: "אירוע התקיפה הפראי נגד אדם חרדי באוטובוס לבני ברק, הוא פשע שנאה. זהו פרי הביאושים של ההסתה האנטישמית שמפיץ ליברמן יום יום בתקשורת המעודדת את הפורעים. בעולם מתוקן מפלגתו של ליברמן הייתה נפסלת מריצה לכנסת בעוון גזענות ואנטישמיות. אך לעת עתה החוק והפרשנות של השופטים והיועצים משפטיים שוללים את החלת חוק הגזענות והאנטישמיות נגד יהודים חרדיים. הם יכשירו כל פשע שנאה ובלבד שיצליחו להפיל את "שלטון החרדים". הדרך היחידה להשיב מלחמה שערה נגד ההסתה והאלימות היא עוד פתק בקלפי ג'. לא נקבל הגנה מהשלטון החילוני, ואין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמיים. כל עוד לא אסרו עלינו את ההצבעה בפלפולים משפטיים, חובה על כל איש ואישה לצאת ביום שלישי לקלפי ולהוסיף קולות ליהדות התורה ג'. רק כך נרסק להם את התקווה ל"מדינה בלי חרדים".

תגובות לכתבה:

  1. מזה

    תוצאה ישירה של ההסתה של ליברמן לפיד והשמאל
    כתבתי מזמן שכך התחילה השואה בגרמניה כל דבר יהודים וכאן כל דבר חרדים זאת תוצאה

כתיבת תגובה: