תגובות

הרוג ושני פצועים קשה ובינוני בתאונה בכביש 90 סמוך לצומת אלמוג

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לשלושה נפגעים בזירת תאונה קשה בכביש 90 סמוך לצומת אלמוג.

בשעה 22:32 התקבל דיווח על תאונה קשה בין 2 כלי רכב, בכביש 90 סמוך לצומת אלמוג. לוחמי אש מתחנה אזורית בנימין פעלו לחילוץ לכודים בתאונת דרכים בצומת אלמוג.


חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של צעיר בשנות העשרים (פלשתינאי). והעניקו טיפול רפואי לגבר בשנות השלושים במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית שיפונה לבית חולים הדסה במסוק, ופינו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית חולים הדסה צעיר כבן 25 במצב בינוני בהכרה, יציב עם חבלה בבטן.

טפסר משנה עידו פרץ מפקד כבאות בתחנה אזורית בנימין: "כשהגענו למקום זיהינו זירה קשה ומורכבת של תאונת דרכים קטלנית בין שני כלי רכב שנפגעו בצורה קשה מעוצמת התאונה. בשני כלי הרכב היו לכודים. יחד עם כוחות הרפואה ביצענו תעדוף של הוצאת הלכודים מכלי הרכב. זירת החילוץ הייתה מורכבת עקב אופי התאונה וצורת פגיעת כלי הרכב אחד בשני. לוחמי האש ביצעו פעולות חילוץ מאומצות בעזרת כלים הידראוליים תחילה של לכוד שהיה במצב קשה ופונה במסוק לבית החולים. לאחר מכן ביצענו חילוץ של הרוג מהרכב מהרכב השני."

רפי סעיד חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. אחד הנהגים נהרג ונקבע מותו בזירה וכמו כן: הענקנו סיוע ראשוני בזירה לשני פצועים קשה ובינוני".

יחיאל שטרן חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לפצועים הם פונו במסוק וניידת טיפול נמרץ לבתי החולים. וכמו כן: למרבה הצער נקבע מותו של אחד הנהגים כבן 30 שסבל מפגיעה רב מערכתית".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: