ראש האופוזיציה יאיר לפיד: "ביבי פוחד מעימות – ההצעה עדיין עומדת"

במסיבת עיתונאים הערב תקף ראש האופוזיציה, יאיר לפיד את נתניהו:

שמעתי הערב את כל התירוצים של נתניהו למה הוא ברח מהעימות שהצעתי לו. הכל תירוצים. הוא מפחד. שלושה חודשים הוא שם אותי על שלטי חוצות, עשה סרטונים "איפה לפיד?" דיבר עלי ללא הרף, ואז הצעתי לו לבוא לעימות, והוא נבהל ונעלם. עוד לא מאוחר. ההצעה בעינה עומדת. בוא לעימות.

ביבי פוחד מפני שהוא יודע מה ייצא בעימות כזה. ייצא מה שהוא מנסה להסתיר מהציבור בכל הכוח. הממשלה שלו. הממשלה היחידה שיש לו. ליצמן, סמוטריץ', בן גביר ודרעי. ממשלה של סחטנים וגזענים. שתיקח את הכסף של אנשים עובדים ותתן אותו לאנשים שלא עובדים. ממשלה חשוכה, שתפגע בכלכלה, תפגע ביחסים עם האמריקאים, תבריח מפה את הילדים שלנו.

עוד אפשר לעצור את זה. חרדה זו לא תוכנית עבודה. בסקרים אתמול היינו 60-60, תיקו. אנחנו רבים על המנדט ה-61. אם נעבוד בזה, אם תשכנעו את כל מי שלא רצה להצביע שהוא חייב להצביע, המציאות תשתנה. אם כל המתלבטים יתנו לנו כוח, המציאות תשתנה. נשלח את נתניהו הביתה. נביא רוח של שינוי ואופטימיות למדינה.

אני לא קונה את זה שלציבור לא אכפת. אני יודע שאכפת לכם מהמדינה, ובטח שאכפת לכם מהעתיד של הילדים שלכם. יש לנו הזדמנות אמיתית – אולי הזדמנות אחרונה – להחליף ביום שלישי את השלטון, להביא שינוי גדול. אם מספיק אנשים ייצאו מהבית, נביא את המנדט ה-61, נקים ממשלה שפויה.

(צילום אלעד מלכה)

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: