תגובות

לפיד הזמין את נתניהו לעימות – ישראלי נהרג בתאונת סקי בגאורגיה | כותרות השבת

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הזמין את ראש הממשלה בנימין נתניהו לעימות בחירות: "בוא לעימות מר נתניהו. אני לא מתכונן לשבת באולפנים בתור להקת החימום שלך. אמרת שאני היריב שלך, מול יריב מתייצבים. שאלת "איפה לפיד?" הנה אני. אם יש לך אומץ, בוא תתייצב מולי לעימות היום בערב".

מאיר ליטמנוביץ, אזרח ישראלי בן 43 נהרג אתמול בתאונת סקי בגיאורגיה. התאונה אירעה באתר הסקי הגדול במדינה, "גודאורי". הישראלי שהיה בסקי עם עוד ארבעה חברים נמצא תחת מפולת שלגים. לא היו עוד פצועים. הישראלי היה לבד במהלך האירוע וכנראה סטה לכיוון אחר. ממשרד החוץ נמסר כי הם מסייעים בסידורי הטסת המנוח לקבורה בישראל.


רוכב אופנוע החליק לפנות בוקא בכביש 98 סמוך לצומת מעגן לכיון חמת גדר. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם, צעיר כבן 20 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית, מורדם ומונשם.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

צעיר כבן 20 נפצע באורח קשה הבוקר, בהתהפכות רכב בכביש 325 סמוך למחלף דבירה שבצפון הנגב. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית.

רעידת אדמה חזקה הורגשה בצפון יפן. על פי הדיווחים במדינה, הרעידה הייתה בעוצמה של 7.2. ברדיו הציבורי במדינה דווח כי ישנו חשש ממשי מצונאמי בגובה של מטר שיגיע לחופי צפון יפן.

ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון קיבל את החיסון הראשון נגד הקורונה של אסטרהזניקה, זאת על רקע החשש הגובר מתופעות הלוואי.


הרשויות במדינת ניו סאות' וויילס באוסטרליה פינו הלילה תושבים מבתיהם, בעקבות שיטפונות קשים שפקדו את חופה המזרחי של המדינה. שירותי החירום באזור הגיבו לכ-800 בקשות לחילוץ ומתן סיוע.

כ-150 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע, כ-2000 מטיילים לנו בחניוני הלילה ברחבי הארץ.

בין האתרים הבולטים: ירקון תל אפק עם כ 4000 מטיילים, קיסריה עם כ 3500 מטיילים, עין גדי עם כ 2500 מטיילים, בניאס עם כ 1700 מטיילים. 2000 מטיילים לנו בחניוני הלילה ברחבי הארץ. החניונים הבולטים: מצדה מערב , בארות, ממשית, אשכול, משמר הכרמל וחורשת טל.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: