יחידת חילוץ צפון מסכמים את שנת 2020: מתנדבי היחדיה יצאו ל-215 מקרים וחילצו 418 מטיילים

אתמול (רביעי) בערב הגיע לביקור במטה היחידת החילוץ "גליל- כרמל" רמ"ח מתנדבים במשטרת ישראל, נצ"מ לארי סאמרה ואיתו רמ"ד סגל מתנדבים, סנ"צ קובי יגן.

מפקד יחידת החילוץ, גיא גרברסקי, הציג בפניהם את העשייה של היחידה והמתנדבים הפעילים בה. בפגישה סיכם גיא את הפעילות של היחידה לשנת 2020.


לדברי גיא: "היחידה יצאה ל-215 חילוצים, חילצה 418 מטיילים, מתוכם 148 פצועים בדרגות שונות ו-7 הרוגים. למרות הנגישות הקיימת כיום למידע על מסלולים באינטרנט, ציוד הטיולים האיכותי ועוד, כמות קריאות המצוקה של מטיילים לחילוץ הכפילה את עצמה בעשר השנים האחרונות".

בהמשך הסקירה ציין גיא: "מתנדבי היחידה זמינים 24/7, 365 ימים בשנה ומוכנים בכל רגע לצאת לשטח. בתוך כך, אנחנו מגייסים מתנדבים חדשים שעונים לדרישות החילוצים, ביניהם אנשי רפואה ובעלי היכרות טובה עם השטחים הפתוחים בשמורות הטבע שבאזור הכרמל והגליל".

נצ"ב לארי סאמרה הביע את הערכתו לעבודת צוות היחידה ושיבח את המתנדבים על פועלם. כמו כן, ציין את תמיכת משטרת ישראל ביחידת החילוץ.


יחידת החילוץ לא נחה על זרי הדפנה וכבר ערוכה ומוכנה בימים אלו לחילוצים הצפויים בחול- המועד פסח, אז רבבות ישראלים צפויים לצאת לתור את הארץ.

יחידת החילוץ "גליל כרמל" מאחלת לכל עם ישראל חג פסח שמח וטיול בטוח בטבע.

צילום: דוברת יחידת החילוץ גליל-כרמל.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: