תגובות

זוג כבני 70 נהרגו בתאונה סמוך לקיבוץ אילון בצפון

נהג רכב כבן 70 נהרג בתאונה בכביש 899 בסמוך לקיבוץ אילון. צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לגברת כבת 70 שנפצעה קשה ולנהג המשאית שנפצע קל.

בשעה 12:54 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רכב למשאית בכביש 899 בין גורן לאילון. לוחמי האש פועלים לחילוץ לכוד מהרכב הפרטי.


חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר בשנות ה-70 ללא סימני חיים וקבעו את מותו, והעניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח נהריה את בת זוגו כבת 70 במצב אנוש עם חבלה רב מערכתית ונהג המשאית במצב קל, למרות ניסיונות ההחייאה על האישה, נקבע מותה בבית חולים.

מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה יחד עם בוחני התנועה של משטרת ישראל, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

חובש בכיר במד"א הנרי קרואר ופראמדיק מד"א מימון גבאי, סיפרו: "מדובר בתאונה קשה בין רכב פרטי ומשאית, הרכב היה בתעלה בצד הכביש כשהוא מעוך לחלוטין בחלקו הקדמי, ובתוכו נלכדו גבר ואישה כשהם מחוסרי הכרה, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בהם בדיקות רפואיות, נהג הרכב גבר בשנות ה-70 שסבל מחבלה רב מערכתית קשה מאוד, היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. אישה שישבה במושב ליד הנהג, סבלה מחבלות קשות גם היא ולאחר שחולצה, העלינו אותה לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותה לבית החולים תוך המשך טיפול כשמצבה קשה."


צילום: דוברות איחוד הצלה.

אליאור חסן חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב ומשאית. הענקנו סיוע בזירה לגברת כבת 70 שנפצעה קשה. ולמרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב וצוותי כיבוי פעלו לחילוץ גופתו מהרכב".

דברי רס״ל גיא חדש, שהגיע ראשון לזירה והשתתף בפעולות החילוץ.

צילום: כבאות והצלה מחוז חוף.

הרב שלמה דנינו ואברהם וזאנה מתנדבי זק״א שטיפלו בזירה: ״מדובר בתאונה קשה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית מערבל בטון. כשהגענו למקום הרכב היה מעוך בין השיחים שבצידי הכביש לאחר התנגשות עם המשאית, כוחות הכיבוי חילצו את שני בני הזוג מהרכב, האישה פונתה ע״י מד״א במצב אנוש לבית החולים, בדרך נאלצו לאשר את מותה, הגבר סבל מפגיעות קשות ומותו נקבע ע״י פראמדיק במקום.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: