הקטל בכבישים: גבר כבן 50 נהרג ושלושה נפצעו בינוני בתאונה בכביש 4 סמוך לראשון לציון

בשעה 14:40 התקבל דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות מספר רכבים בכביש 4 סמוך למחלף ראשון לציון.

הצוותים הגיעו למקום והבחינו בתאונת דרכים קטלנית בין שתי משאיות ורכב פרטי שככל הנראה עמד בצד הדרך. לוחמי האש חילצו לכוד וסייעו למד"א במקום בפינוי הנפגעים.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בשנות ה-50 שעמד בשול הדרך והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא אשדוד 3 פצועים במצב בינוני: שני גברים בשנות ה-40 ואישה בת 28 עם פציעות בגפיים.

כביש 4 ממחלף גן רווה לכיוון דרום נחסם לתנועה, נהגים מתבקשים לפנות לדרכים חלופיות (כביש 431 וכביש 42).

כוחות משטרה במקום להכוונת התנועה ובירור נסיבות התאונה.

קרדיט: דוברות המשטרה.

חובש רפואת חירום במד"א ליאור הראל, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. המשאית הייתה הפוכה במרכז הכביש כשהנהג היה לכוד, ו- 2 הרכבים היו עם פגיעות פח קשות. בסמוך לרכב שהיה בשול הכביש שכב גבר כבן 50 כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלות קשות מאוד בפלג גופו התחתון. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג המשאית שנפגע באורח בינוני חולץ ע"י לוחמי האש כשהוא סובל מחבלות בגפיים, הכנסנו אותו לניידות טיפול נמרץ יחד עם 2 נוסעי הרכב הפרטי ששכבו על הכביש ופינינו אותם במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים."

קרדיט צילום דודו חן זק"א הצלה מבצעי ארצי.

חובש הצלה מנחם אינדיג סיפר: "הגעתי עם אמבולנס מד"א שברשותי לזירה קשה מאוד עם מספר נפגעים במצבי פציעה שונים לאחר תאונת דרכים בין משאית ושני כלי רכב פרטיים. למרבה הצער נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו של נהג רכב שככה"נ עמד בשוליים, והענקנו סיוע רפואי ראשוני לשני נפגעים בשנות ה-40 ולאישה כבת 28 עם חבלות בגפיים, והם פונו במצב בינוני על ידי אמבולנסים של מד"א לבית החולים אסותא באשדוד.

צילום: דוברות ארגון הצלה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: