תגובות

חוקרי המשטרה השיבו הבוקר לקשיש את כספו שנגנב במרמה בירושלים

חוקרי המשטרה השיבו הבוקר סכום של אלפי ש"ח לקשיש בשנות ה-90 לחייו לאחר שסכום זה נגנב מרשותו במרמה ותוך ניצול מצב על ידי החשוד ממנו ביקש סיוע. הקשיש הודה לשוטרים על עבודתם שהביאה להחזרת כספי קצבת הזקנה לידיו.

מחקרית המקרה עלה כי הקשיש הגיע לפני מספר חודשים אל מכשיר אוטומטי לביצוע פעולות בנק אז ביקש סיוע מעובר אורח שעל פי החשד ניצל את תמימותו של הקורבן וגילו המופלג וביצע על פי החשד העברה בנקאית מחשבונו של הקשיש לחשבון בנק אחר. כעבור זמן מה הבחין הקורבן כי חסר בחשבונו סכום רב, הגיע יחד עם נכדו אל תחנת המשטרה ודיווח על המקרה.


במסגרת החקירה שנפתחה בתחנת לב הבירה בירושלים, נחקרו מספר מעורבים ביניהם החשוד (51) במעשה, תושב שכונת רמת שלמה בירושלים, שבמהלך חקירתו החזיר את סכום הכסף הרב לידי החוקרים. כאמור, הבוקר השיבו החוקרים את הכסף לידי הקשיש, ותיק החקירה יועבר בימים הקרובים להחלטת גורמי התביעה.

במשטרה הדגישו הבוקר כי "על הציבור, בדגש לאוכלוסייה המבוגרת, לגלות ערנות וחשדנות כלפי אדם זר המסייע בפעולות מעין אלו. כמו כן, יש לזכור כי בחלקם של המכשירים האוטומטיים הגישה לחשבון מסתיימת אך ורק לאחר סיום ההתקשרות בדרכים השונות."


קרדיט דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: