סוחר נשק מבית שאן נתפס רכוב על טרקטורון עם ילד בן 13 – בחיפוש נמצאו 6 נשקים ותחמושת

שוטרי משטרת ישראל רשמו ביום שישי בבוקר, עוד תפיסה של סוחר נשק שנעצר בשעה שהוביל בטרקטורון רובה סער מסוג קלאצ'ניקוב, רובה צייד פאמפ, 4 אקדחים, מחסניות ותחמושת.

הסוחר, שהרכיב עימו ילד בן 13 על מנת ליצר רושם של טיול משפחתי בשטח נלכד על ידי לוחמי יג"ל של מחוז צפון בכביש 90 סמוך לעיר בית שאן, מקום מגוריו.


זוהי התפיסה השלישית של סוחרי נשק שביצעו לוחמי היג"ל בשלושת השבועות האחרונים: בתאריך 22.2.21 תפסו לוחמי היחידה שני חשודים שנסעו בגי'פ כאשר ברשותם 10 אקדחים ובתאריך 2.3.21 נתפסו 3 חשודים בשלושה כלי רכב שונים שבאחד מהם 33 אקדחים.

יחידת יג"ל (יחידת גבולות) של מחוז צפון נמצאת בחוד החנית של הלחימה העקשת של מחוז צפון בהברחת כלי נשק מגבולות ירדן, סוריה, לבנון ושטחי הרשות הפלסטינאית לתחומי מחוז צפון. היחידה, בה משרתים לוחמי עילית מבצעת פעילות מארבים ולכידת חשודים בהברחות וסחר בנשק וסמים.

מפקד היחידה רפ"ק יואל נוביק: "הפעיליות המוצלחת של היחידה בסיכול הברחות וסחר היא חלק מהמאבק המקיף של משטרת ישראל, על כל יחידותיה וכוחותיה, בתופעת הנשק הבלתי חוקי. בשל הצלחות המשטרה בתפיסות כלי הנשק אנו רואים כי הסוחרים והעבריינים נאלצים להפוך נועזים יותר ויותר ולקחת סיכונים הולכים וגדלים בבואם להשיג נשק, המחירים של כלי הנשק בשוק העברייני הולכים ומאמירים."

(צילום: דוברות המשטרה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: