תגובות

נעצר ערבי ממזרח ירושלים שהתחפש לחרדי וגנב בחודש האחרון שלושה רכבים בבני ברק

בחודש האחרון התקבלו בארגון 'השומרים' בבני ברק מספר תלונות מנהגים על כך שרכבם נגנב באזור רחוב הרב שך והרחובות, בזמן שהורידו סחורה והשאירו את הרכב מונע למספר דקות.

מתנדבי הארגון גבו עדויות מהנהגים ועל סמך המידע שנמסר – הוציאו מצלמות אבטחה מאזור הגניבות ולאחר מאמצים סמויים וגלויים בשיתוף פעולה עם חברת האבטחה 'עצמון', הצליחו להתחקות אחר תיאורו של החשוד.


לפי התיאור שמסרו הנהגים, נראה בעל חזות חרדית שעולה על רכבם של הנהגים ונמלט מהמקום. כעת מתברר שמדובר בבן מיעוטים שהתחזה לחרדי.

לפני כשעה קלה, מתנדב הארגון שפיטרל באזור רחוב חזון אי"ש בעיר, זיהה את החשוד כשהוא שוב מחופש לחרדי, לבוש עם כובע וחליפה ומסתובב באופן מחשיד ככל הנראה בניסיון לבצע גניבה נוספת של רכב.

המתנדב הזעיק מתנדבים נוספים שהגיעו למקום ועיכבו את החשוד, גבר כבן 32 ממזרח ירושלים והוא נלקח על ידי שוטרי סיור ממשטרת מרחב דן לתחנת המשטרה הקרובה. בבוקר הוא יובא לפני שופט לצורך הארכת מעצרו.

חיים רוטר מנכ"ל הארגון שנכח בתפיסת החשוד מספר: "מדובר בגנב רכב סידרתי שפועל בעיר בחודש האחרון והפיל את חיתתו בעיקר באזור רחוב הרב ש"ך. המתנדבים עשו עבודה מאומצת בתקופה האחרונה בשביל לעלות על עקבותיו, והערב אפשר לבשר שהמאמצים נשאו פרי, החשוד נתפס ונכלא".


צילום: דוברות השומרים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: