‏שני פצועים אותרו במצב קשה סמוך לגדרה לאחר שנפצעו בקטטה

בשעה 22:01 התקבל דיווח על פצוע ככל הנראה מקטטה בכביש 7 סמוך לצומת בית רבן. לאחר סריקות שבוצעו ע"י חובשי מד"א בזירה אותרו 2 פצועים במקום.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 30 במצב קשה בהכרה עם פציעה בפלג גופו העליון וגבר נוסף כבן 40 במצב קשה עם פציעות בפלג גופו העליון.

מהמשטרה נמסר כי "התקבל דיווח על קטטה שפרצה הערב בצומת כנות בה מעורבים מספר תושבי הפזורה הבדואית בדרום. כוחות משטרה במקום לבירור נסיבות האירוע."

פראמדיק מד"א בני פוקס סיפר: "הפצוע שכב על אי התנועה בין הנתיבים כשהוא בהכרה וסובל מפציעות מדממות בראשו ובגפיים. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות, עצירת דימומים ומתן חמצן. העלנו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במצב קשה ויציב לבית החולים."

חובשת בכירה במד"א לואיז רבינוביץ סיפרה: "תוך כדי הטיפול בפצוע קשה שפונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים ערכנו סריקות בזירה ולאחר מספר דקות איתרנו פצוע נוסף מתהלך בשיחים בצד הדרך. הוא היה בהכרה וסבל מפציעה מדממת בפלג גופו העליון. הכנסנו אותו לאמבולנס ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה תוך המשך טיפול רפואי שכלל חבישות ועצירת דימומים."

נפתלי בגבלייטר חובש איחוד הצלה מדווח מהזירה: "הענקתי לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי קפלן ברחובות. פצוע נוסף כבן 40 פונה טרם הגעתי לזירה ונמסר לנו כי גם הוא היה במצב קשה".

צילום: דוברות איחוד הצלה

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: