תגובות

ישראל מחכה להכרעה על ההקלות ממחר | כותרות השבת

השרים יידרשו לאשר הערב את התקנות שיאפשרו את שורת ההקלות במשק החל ממחר.

שני פעוטות נפצעו באורח בינוני וקל במהלך קטטה בין שני מבוגרים בבת ים. צוות מד"א שהגיע למקום העניק להם טיפול רפואי ופינה אותם לבית החולים איכילוב בתל אביב.


גבר בן 39 נפצע באורח בינוני מירי בג'ת. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה.

צעירה בת 19 נפצעה באורח בינוני מירי סמוך לכניסה לסכנין. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לה טיפול רפואי ופינה אותה למרכז הרפואי לגליל בנהריה.

רוכב אופניים חשמליים בן 44 נהרג מפגיעת רכב בתאונת פגע וברח בקרית ים. הנהג הפוגע, תושב קריית ים בן 27, נמלט מהמקום לאחר התאונה, אך חזר לזירה בהמשך ונעצר על ידי המשטרה. נבדק חשד כי הנהג הדורס היה תחת השפעת אלכוהול.

גבר בן 35 מת בבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשבוע לאחר שנורה ברחוב משעול ערוגות בדימונה. חקירת המשטרה בנושא נמשכת.
המשטרה איתרה הלילה מתחם אוהלים באזור נחל צין שבנגב, שבו שהו כ-600 בני אדם שהשתתפו במסיבת טבע שבה פעלו ארבעה מתחמי ריקודים. שלושה תקליטנים עוכבו על ידי המשטרה, 80 דו"חות ניתנו לאנשים שהפרו את תקנות הקורונה והופסקה פעולת הגנרטורים באזור. כמו כן, המשטרה החרימה את ציוד ההגברה. בשל השעה המאוחרת והסכנה הנשקפת בנהיגה באזור, המשטרה פיזרה את המשתתפים בחזרה לאוהלים ודרשה מהם לעזוב בבוקר.

צילום: דוברות המשטרה.


כוחות הקואליציה של ערב הסעודית הודיעו הלילה כי הפילו שני מל"טים עמוסים בחומרי נפץ, ששוגרו על ידי המורדים החות'ים מתימן. בהודעה נמסר כי המלט"ים שוגרו לעבר הערים חמיס אל-מושיט וג'אזאן, שבדרום המדינה.

פיצוצים נשמעו בצפון סוריה סמוך לגבול טורקיה.

מרשות הטבע והגנים נמסר כי כ-150 אלף מטיילים פקדו את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע ברחבי הארץ.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: