הנהלת הדסה לעובדיה: "מי שלא התחסן – לא יוכל לעבוד עם מטופלים"

מנכ״ל המרכז הרפואי הדסה, פרופ׳ זאב רוטשטיין, הודיע למנהלי האגפים בהדסה כי אנשי צוות שלא קיבלו אישור להמנעות מחיסון, לא יוכלו לטפל בחולי בית החולים מאחר וסכנת ההדבקה וההידבקות הינה משמעותית בקרב הלא מחוסנים.

חריגים מהוראה זו הינם משתתפי הניסוי שחוסנו על ידי המכון הביולוגי בישראל שעברו בדיקת נוגדנים וקיבלו שתי מנות, וכמובן מחלימי קורונה לאחר מנת חיסון אחת לפחות.

״אני מבין את המתח הקיים בין זכויות הפרט לבין האחריות הציבורית והמקצועית שחלה על כל עובדי בתי החולים, ואני בוחר באותה אחריות שחלה על כולנו כלפי המטופלים שלנו.

עלינו לנקוט במשנה זהירות כשאנו מטפלים בחולים – דווקא החולים האלה הם הציבור החלש והמוחלש, עליהם יש להגן!

אני מאמין כי גם אוכלוסיית המורים והגננות צריכה להתחסן מתוך הגנה על הילדים במסגרות ועל ילדיהם שלהם.

אני גאה לומר שהמרבית המוחלטת של צוותי הרפואה, הסיעוד והמנהלה בבית החולים כבר התחסנו בשתי פעימות החיסון, מעל 95 אחוזים. זהו המספר הגבוה ביותר בקרב בתי החולים בארץ.

כחלק מהמאמץ לסיים עם פחות מ-300 העובדים שטרם חוסנו, צוותי הדסה הוזמנו למפגש זום נוסף עם מנהל המחלקה למניעת זיהומים בהדסה, הם יכולים לפנות אל וועדות חריגים ולהתייעץ עם כל בר סמכא.

יחד, נביא לסיום מסע ההתחסנות המוצלח שלנו״.

צילום: ארכיון.

תגובות לכתבה:

  1. דוד מ

    ים יש השפעות לבאי של החיסון ולתבוע אותך מה אתה האלוהים ל90 אחוז ממי שהיתחסנו יש השפעות לבאי יש חיסון של זונסון שכמאת אין לא ההשפעות וניתן בזריקה אחת ואין עמיתים כמו בפריזר אבל אוו לא בחינם ולחברה לא תקבל את התיק הרפואי שלי כלוחם מושחתים כמה שילמו לך

כתיבת תגובה: