"ישראל חייבת מנהיגות יוזמת": מאות פעילות תנועת נשים עושות שלום הפגינו ברחבי הארץ

פעילות תנועת נשים עושות שלום מפגינות ברחבי הארץ ודורשות מהמועמדים והמועמדות לכנסת לקדם הסכם מדיני עם הפלסטינים. "ישראל חייבת מנהיגות יוזמת. אסור לפספס את התנאים שנוצרו בכדי לקדם הסכם מדיני עם שכנינו".

פעילות תנועת נשים עושות שלום מפגינות בשעה זו בעשרות צמתים ראשיים ברחבי הארץ ודורשות מהמועמדים והמועמדות בבחירות הקרובות להתחייב לפעול לקידום הסכם מדיני עם הפלסטינים. "מדינת ישראל חייבת מנהיגות שתיקח יוזמה. ההתרחשויות והשינויים במזרח התיכון ובעולם בצל הקורונה, יצרו חלון הזדמנויות היסטורי ליישוב הקונפליקט עם שכנינו" אמרו בתנועה. "יצאנו לצמתים בכדי להעלות לסדר היום את הסוגייה המדינית ולדרוש שלא לפספס את ההזדמנות הייחודית שנוצרה בכדי לקדם שלום למען עתיד ילדינו."


תנועת נשים עושות שלום היא תנועת השטח הגדולה בישראל עם כ- 45 אלף חברות רשומות. התנועה רואה את שנת 2021 כשנה אסטרטגית וזאת לאור התמורות בארץ, במזה"ת ובעולם, כגון, הסכמי אברהם, חילופי הממשל בארה"ב והאיתותים מצד הרשות הפלסטינית על מוכנות למו״מ. לפני כחודש, התנועה הצליחה לגייס מהציבור הישראלי, תוך ימים בודדים בלבד, יותר ממיליון ₪ לטובת פרויקטים המתוכננים בשנה הקרובה, וביניהם פסגת שלום אזורית והקמת אתרי מורשת לדו-קיום ושלום.

צומת גבעתיים.

צומת מעון עוטף עזה.


צומת מודיעין.

צומת פארן.

צומת תל אביב.

קרדיט: תנועת נשים עושות שלום.


תגובות לכתבה:

 1. גליה

  נשים עודות שלום יביאו את השינוי.

 2. רחל פניני אופק

  הלוואי ,,,הלוואי — יישר כוח ואמן תצלחנה דרככן!!!!

  1. גליה

   ❤🏆

כתיבת תגובה: