לוחם במילואים נהרג ולוחם נוסף נפצע קשה בתאונה בין משאית לרכב סמוך לצומת רעים בדרום

בעקבות הודעות שהתקבלו במוקד 102 של מחוז דרום לוחמי אש מתחנת נתיבות הזונקו לתאונה קשה בין משאית לרכב פרטי בצומת רעים לכוון אשכול.

לוחמי האש אשר הגיעו למקום זיהו תאונה קשה ובה לכוד מחוסר הכרה. הצוותים פעלו לחילוץ הלכוד מהרכב הפרטי בפעולות מורכבות ומיד לאחר החילוץ הוא הועבר לידי מד"א ושם נקבע מותו.

מדוברות מד"א נמסר כי חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותו של גבר בשנות ה-20 לאחר פעולות חילוץ ממושכות, והעניקו טיפול רפואי ופינו במסוק מד"א לבי"ח סורוקה גבר כבן 25 במצב קשה עם חבלות בראש ובגפיים. נהג המשאית, גבר בן 30 שנפגע באורח קל, פונה באמבולנס מד"א לביה"ח.

מדובר צה"ל נמסר כי מדובר ב‏לוחם מילואים שנהרג ולוחם מילואים נוסף שנפצע באורח קשה. לוחם המילואים הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. צה"ל משתתף בצער משפחת ההרוג וימשיך ללוות את הפצוע ומשפחות הלוחמים.

חובש בכיר במד"א דוד קירשט לוי, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה קשה בין רכב פרטי למשאית, הרכב היה עם פגיעות פח קשות ומיד חילצנו את נהג הרכב שהיה מעורפל הכרה וסבל מחבלות קשות בגופו, העלינו אותו במהירות לניידת הטיפול הנמרץ לחבירה עם מסוק מד"א ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה, במושב ליד הנהג נלכד גבר בשנות ה-20 כשהוא מחוסר הכרה, תוך כדי פעולות החילוץ, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים וסבל מחבלה רב מערכתית קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום. נהג המשאית שנפצע באורח קל טופל ופונה גם הוא לבית החולים."

להב משנה רפי שטרית אשר נמצא במקום ומפקד על הזירה " מדובר בתאונה קשה בין משאית לרכב פרטי כאשר יושבי הרכב נפצעו קשה. חילצנו לכוד אחד מהרכב ולצערי ומד"א קבעו את מותו. ברכב ישנו פצוע נוסף במצב קשה. נהג המשאית במצב קל ואינו לכוד".

צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז דרום.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: