שר הביטחון גנץ חתם על צו המכריז על ארגון SAMIDOUN הפועל בשליחותו בחו"ל כארגון טרור

כחלק מהמאבק בארגון הטרור החזית העממית ובתשתית הארגונית שלו בעולם: שר הביטחון, בני גנץ, חתם על צו המכריז על "Samidoun Palestinian Prisoner Solidarity" המוכר גם בשם SAMIDOUN, כארגון טרור וזאת בהמלצת המטה הלאומי ללוחמה כלכלית בטרור (מט"ל) והשב"כ.

ארגון SAMIDOUN הוכרז כארגון טרור בהיותו חלק מארגון החזית העממית והוקם על ידי פעיליו בשנת 2012. נציגיו של הארגון פועלים במדינות רבות באירופה ובצפון אמריקה ובראשו עומד חאלד ברכאת, מבכירי ארגון החז"ע בחו"ל, המעורב בהקמת חוליות צבאיות והנעת פעילות טרור באיו"ש ובחו"ל. מטרתו הפורמאלית היא לסייע לאסירים פלסטינים במאבקם להשתחרר מהכלא, אך בפועל משמש כ'גוף חסות' הפועל בכיסוי עבור ארגון החז"ע בחו"ל.

עוד ממלא תפקיד מוביל ומשמעותי במהלכי הסברה ופרסום שמנהל ארגון החז"ע נגד ישראל, מגייס משאבים ופעילים ומפיץ את משנתו של ארגון החז"ע. מאבק זה הוא מרכיב משלים למאבק הטרור המזוין והאלים שמנהל ארגון החזית העממית נגד ישראל.

שר הביטחון גנץ וגורמי מערכת הביטחון ימשיכו לנקוט בצעדים לסיכול ולאכיפת החוק כנגד ניסיונות ארגון הטרור החזית העממית והגופים הפועלים מטעמו לפגוע בביטחון המדינה.

את צו השר ניתן למצוא באתר המטה הלאומי ללוחמה כלכלית בטרור.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: