תגובות

תיעוד קשה: בעל חנות בגדים בחולון דקר את עצמו בראשו לאחר שפקחים החרימו לו סחורה

בעל חנות הבגדים "דולר" ברחוב סוקולוב בחולון דקר את עצמו לאחר שהפיקוח העירוני פינה את הסחורה שלו בעקבות הפרעה במדרכה. בתגובה, בעל החנות פצע את עצמו בראש עם סכין. השוטרים קפצו עליו ועצרו אותו מלגרום נזק עצמי יותר גדול. כוחות הצלה שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני.

מפורום רשתות המסחר האופנה וההסעדה נמסר: "לאור המקרה בו פצע עצמו בעל עסק בחולון במהלך פעולת אכיפה משולבת של עיריית חולון ומשטרת ישראל. אנו קוראים למשטרת ישראל ולראשי הרשויות המקומיות להפגין רגישות והתחשבות בבעלי העסקים שעוברים תקופה קשה מנשוא. 190 יום העסקים היו סגורים, 90,000 עסקים הושמדו ובעלי עסקים רבים נוספים על סף קריסה כלכלית וחלקם מיואשים ונואשים.


אנו קוראים לשר אוחנה להנחות את משטרת ישראל להפגין רגישות וסולידריות, זה הזמן לבצע הקלות, להתחשב ולהגמיש את הכללים ככל שניתן על מנת לסייע לבעלי העסקים לשרוד את התקופה המאתגרת הזו. לא נהסס להפעיל את כל הכלים שעומדים לרשותנו כלפי רשות מקומית שתמשיך להתעמר בבעלי העסקים."


תגובות לכתבה:

 1. אריה

  ככה זה כשיש פה דיקטטורה שמגבילה את האנשים שלה. יאללה תשחררו אותנו המדינה הכי מחוסנת בעולם כבר. תפתחו את השמיים

 2. איש

  אנשים עם המצלמה "תביאו לו אמבולנס אוי לא וואו יורד לו דם"

  באיזה עולם אני חי? תתקשרו לאמבולנס תעזרו תעשו משהו

  זה פשוט הזוי

 3. אלון

  קצת רגישות ורחמים.למה ללכת במידת הדין.

 4. משטרת זנות והפקרות

  משטרה שירדה לזנות במקור לעצור מחבלים כי זה כמובן מעבר לגבול היכולת נטפלים לאזרחים שמנסים להשאיר את הראש מעל המים! לאן הגעתם?? בושה!! מגיעים רק למי שלא ילחם בהם מלחמות חורמה בבית משפט. פושעים לא משטרה. פ ו ש ע י ם.

כתיבת תגובה: