לראשונה: סניף של תנועת ש"ס בשומרון

לראשונה סניף רישמי של תנועת ש"ס בשומרון, את הסניף הראשון ינהל רפי חדד מותיקי ההתיישבות ביו"ש.

בשנים האחרונות תנועת שס הפכה לאוזן קשבת לראשי הרשיות ביו"ש, עם שיתוף פעולה נרחב של כלל הנציגים ויו"ר התנועה.


הקמת הישוב עמיחי ע"י יו"ר התנועה, השר אריה דרעי. קידום החלופה לישוב נתיב האבות. וסיוע נרחב בתוכניות הממשלה. בנוסף שס תמכה בקידום תוכנית הריבונות בממשלה ותמיכה בהתיישבות הצעירה.

כזכור, השר דרעי קיבל בשנה שעברה את אות יקיר ההתיישבות מראשי הרשויות ביו"ש בשל הצעדים המשמעותיים שעשה עבורם.

בישיבת העבודה הראשונה בסניף החדש בראשותו של השר אביטן השתתפו יו"ר התנועה ושר הפנים אריה דרעי, מנכ"ל המפלגה חיים ביטון, מנהל סניף השומרון רפי חדד ופעילים נוספים.

כבר אתמול התקיים סיור ראשון בהשתתפות השר אביטן באלקנה, עץ אפרים, אורנית וגני תקווה.
רפי חדד, דמות מוכרת במפעל ההתיישבות ויו"ר מזכירות עץ אפרים, מהיישובים הגדולים בשומרון יעמוד בראש הסניף החדש.

בהמשך השבוע ימשיכו הסיורים בישובים נוספים בשומרון ובהמשך יפתחו סניפים באיזור יהודה ובמקומות נוספים בהתיישבות.


יו"ר תנועת שס ושר הפנים, אריה דרעי: "פתיחת סניף ש"ס בשומרון הוא ביטוי נוסף לקשר האיתן בין ההתיישבות ביהודה ושומרון לתנועת ש"ס. נמשיך לסייע ולחזק את אחיזתנו בארץ ישראל ולתמוך במתיישבים החלוצים."

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן בירך על פתיחת המטה ואמר: "תנועת שס וחבריה היא בהחלט ידידת ההתיישבות, בשנים האחרונות חברי הכנסת של ש"ס תחת הרב השר אריה דרעי סייעו למתיישבי השומרון במגוון תחומים, בין היתר בניסיון ההסדרה של היישובים הצעירים, בניית תשתיות תמיכה בריבונות יהודית בחבל הארץ החשוב והיפהפה שלנו וקליטת עולי צרפת בשומרון. היופי של השומרון הוא במגוון העמדות שלו. אני עצמי חבר ליכוד ויחד עם זאת השר אריה דרעי תמיד זמין לי, תמיד מנסה לסייע יחד עם חברי הכנסת מהתנועה. אנחנו מברכים את תנועת ש"ס על פתיחת הסניף החדש שלה בשומרון ומאחלים הצלחה לתנועה".

שר הדתות יעקב אביטן: "ש״ס היא הבית הטבעי של המתיישבים ביהודה ושומרון. יו״ר התנועה השר הרב דרעי וכל חברי הכנסת פועלים ומסייעים רבות לתושבי יו״ש. מי שחשוב לו ארץ ישראל עם תורת ישראל יודע שכאן ימצא את המקום החם שלו״.

רפי חדד, מנהל סניף השומרון: "אני מזהה את הפוטנציאל שיש לתנועה באיזור שלנו, האוזן הקשבת והעשייה של יו"ר התנועה והנציגים מדברת בעד עצמה ואנחנו נעשה הכל בשביל להביא עוד ועד קולות שיצביעו לש"ס בבחירות הקרובות".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: