‏אישה כבת 50 נהרגה וחמישה נפצעו בדרגות שונות בתאונה בכביש 60 סמוך לכרמי צור

בשעה 07:33 התקבל דיווח על רכב שהתנגש ברכב שחנה בצד הדרך (ככה"נ בגלל תקלה) בכביש 60 קרית ארבע – ירושלים, בין חלחול ליישוב כרמי צור.

לאחר פעולות חילוץ של לוחמי האש, חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה בשנות החמישים, והעניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק, 5 פצועים, בהם: 1 במצב קשה, אשה כבת 50 עם חבלה בבטן, 3 במצב בינוני, נער כבן 17 עם חבלות בגפיים, נערה כבת 16, עם חבלה בבטן, וגבר כבן 50 עם חבלות בגפיים. בנוסף נער כבן 16 עם חבלה בגב במצב קל.

סה"כ: 6 נפגעים, בתאונה הקשה, בהם : 1 הרוגה, אחת במצב קשה, 3 במצב בינוני, 1 קל.

הפאראמדיקים של מד"א חגי ונגוש וחנן מאיר סיפרו: "ראינו 2 כלי רכב מעוכים, באחד מהם נלכדה במושב האחורי אישה בשנות החמישים, היא הייתה מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק בסיוע רופא וכוחות רפואה של צה"ל ביצענו בדיקות רפואיות ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. אישה כבת 50 שישבה ליד הנהג הייתה בהכרה וסבלה מחבלות בבטן ובחזה, חילצנו אותה מהרכב, הענקנו לה טיפול מציל חיים ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה קשה, ונהג הרכב גבר כבן 50 נפצע בינוני, ברכב השני היו צעירים, שנפגעו בינוני וקל.לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו את הפצועים לבתי החולים בירושלים."

להב משנה ברק חסיד סגן מפקד המשמרת בכבאות: "כשהגענו למקום זיהינו תאונת דרכים קשה בין שני כלי רכב שנפגעו בצורה קשה עקב אופי התאונה ובהם שלושה לכודים ברמות פציעה שונות. לאחר הערכת מצב ראשונית יחד עם כוחות הרפואה הוחלט על תעדוף הוצאת הלכודים. זירת החילוץ הייתה מורכבת וקשה עקב אופי התאונה וצורת הפגיעה של כלי הרכב אחד בשני. לאחר פעולות חילוץ מאומצות הוצאו שלושת הלכודים על ידי לוחמי האש באמצעות שימוש בכלים הידראוליים והועברו לטיפול גורמי הרפואה. אנו נמצאים יום לאחר ירידת שלגים, הכבישים רטובים ומחליקים בעקבות הפשרת השלגים, אני מבקש מציבור הנהגים לנהוג במשנה זהירות!"

צילום: כבאות והצלה יו"ש.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: