תגובות

יו"ר מפלגת הציונות הדתית בסיור הבוקר בדרום: "מחויבים לשינוי המציאות הבלתי נסבלת בנגב"

יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיע לביקור היום בנגב ביחד עם פעילי המפלגה ברקע התגברות הפשיעה ואובדן המשילות ובצל אירוע האונס הנוראי שבוצע על ידי בדואים.

ח"כ סמוטריץ' ביקר ביחד עם חבר מועצת העיר דימונה, עודד הרוש באזורים הסמוכים לעיר הסובלים מהשתלטות קרקעות של בדואים.בימים הקרובים הציונות הדתית תציג את תוכניתה למאבק בפשיעה בנגב כחלק מתוכנית מאה הימים אותה היא מתכוונת לבצע לאחר הקמת הממשלה הבאה.


יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ': "המציאות היא בלתי נסבלת, מדינה ריבונית צריכה לאכוף את הריבונות שלה. זה נכון בהיבטי בנייה והשתלטות על קרקע. זה נכון בנהיגה פרועה, זה נכון במיסים, בגביית דמי חסות וזה נכון באונס הנורא ששמענו עליו כולנו בשבוע שעבר. אני לא מכיר אדם אחד שמסוגל להישאר שאנן מול הדבר הזה. מדינת ישראל חייבת לקחת אחריות וצריכה לדעת לקרוא לילד בשמו ולא לטמון את הראש בחול ולטשטש מושגים. יש כאן קרב לאומי על הזכות שלנו כיהודים לחיות בארץ ישראל במדינה יהודית והמדינה חייבת לקחת אחריות. האכיפה חשובה אבל אם לא יהיה מענה לסוגיות המעטפת החיים פה בנגב יהיו בלתי נסבלים. אנחנו מחויבים לזה ואנחנו נעשה את השינוי.""יש כאן קרב לאומי על הזכות שלנו כיהודים לחיות בארץ ישראל במדינה יהודית מחויבים לשינוי המציאות הבלתי נסבלת בנגב."

עודד הרוש, חבר מועצת העיר דימונה: "כמי שעמד והקים את תנועת רגבים שמכירה את הנגב ואני בטוח שזה לא מס שפתיים של בחירות אלא באמת אמונה אמיתית להכנס בעובי הקורה בסוגיה הזאת כדי שהחיים פה יעלו על מסלולם. זה לא שטח במחלוקת. הנגב הוא שני שליש מגודל מדינת ישראל. משמע – רוב מדינת ישראל מופקרת. תודה ונקווה שנראה תוצאות אחרי הבחירות."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: