רוכב קטנוע בן 29 נהרג בתאונה בתל אביב

צוותי רפואה העניקו טיפול רפואי ראשוני וביצעו פעולות הצייאה לרוכב קטנוע בן 29 בזירת תאונת דרכים עם רכב פרטי ברחוב יפו בתל אביב. בבית חולים נקבע מותו.

בשעה 00:13 התקבל דיווח על רוכב קטנוע שנפגע מרכב בדרך יפו בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב גבר כבן 22 במצב קריטי תוך כדי פעולות החייאה, אך בבית חולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.


בוחני התנועה חוקרים את נסיבות התאונה, במסגרתה עכבו לחקירה את נהג הרכב הפרטי- תושב נתניה בן 22, לצד איסוף ממצאים נוספים בזירת התאונה. ההודעה המרה נמסרה למשפחה.

החובשים של מד"א אלי ריימונד ומאיר בטיטו סיפרו: "הפצוע שכב על הכביש בסמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשאזרחים מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות בהדרכה טלפונית של מוקד 101 של מד"א. מיד התחלנו בטיפול רפואי מתקדם יחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום ופינה אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע החייאה כשמצבו קריטי."

צילום: דובורת איחוד הצלה.

יוסף חיים כהן חובש איחוד הצלה שטיפל בזירה הקשה סיפר: "כשהגענו למקום רוכב הקטנוע שכב על הכביש והיה מחוסר הכרה ללא דופק ונשימה, מיד התחלנו בפעולות החייאה, ניידת טיפול נמרץ שהגיעה למקום פינתה את הנפגע במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים איכילוב בתל אביב".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: