תגובות

יחיאל מושייב הצטרף הערב לקואליציה באור יהודה

חבר מועצת העיר, יחיאל מושייב, הצטרף הערב (שני) לקואליציה באור יהודה. מושייב, שמכהן במספר ועדות בעיר, ישמש בין השאר כמשנה לראש העיר ליאת שוחט.

מושייב ציין בישיבה הערב: "בשנתיים האחרונות אני מכהן כחבר מועצה. אין מחלוקת שהיו לי השגות על הדרך שבה התנהלה העירייה, אך לאחר שנתיים שבהן אני מכהן כחבר מועצה, מתברר לי מיום ליום שהדרך שבה הולכת העיר אור יהודה היא הנכונה. העיר מתפתחת בכל תחום אפשרי – נבנות שכונות חדשות ומתבצעת השקעה דרמטית בשכונות הוותיקות.


"אני עד להתפתחות המשמעותית בהשקעה ובתוצאות בתחום החינוך, נושא שהוא קרוב לליבי. אור יהודה נמצאת במקום אחר לחלוטין מהמקום שבו הייתה לפני 5 שנים, וזאת כתוצאה מעבודה יסודית שמתבצעת בהובלת ראש העיר, ליאת שוחט.

"אני חייב לציין שבמהלך השנתיים האחרונות, כחבר אופוזיציה, קיבלתי מידע ותשובות לכל שאלה שהעליתי בפני כל הגורמים בעירייה, החל מראש העיר והנהלת העיר. העובדה שהייתה לי דלת פתוחה כשהכל מתבצע בשקיפות מעידה על כך שהדברים נעשים בצורה נכונה ואחראית. גם במקומות שבהם מתקבלות החלטות לא נכונות, הנהלת העיר והעומדת בראשה לא חוששים להודות בטעויות ולתקן. אף אחד לא חף מטעויות.

"אני רואה את התפתחות העיר וחשוב לי להיות חלק מהעשייה כדי להשפיע מבפנים. אין דבר קל יותר מאשר לשבת על המקלדת או בישיבת מועצה ולקטר. יותר חשוב מבחינתי להיות בפנים, להשפיע ולהיות חלק מההצלחה. לכל אורך הדרך גם כשהעברתי ביקורת, עשיתי זאת בצורה עניינית כדי להביא לשיפור ולקידום העיר. אני שמח שאור יהודה נמצאת בדרך הנכונה. זו העיר שגדלתי בה ואני רואה את האופן שבו היא מתפתחת, ושמח להיות שותף לעשייה.

"לסיום, אני רוצה להודות לראש העיר, ליאת שוחט. אני בטוח שהשותפות הזו תוכיח את עצמה. אני אמשיך לשרת את תושבי העיר ואעשה זאת כפי שעשיתי בשנתיים האחרונות. תודה לשותפיי לקואליציה שקיבלו אותי בזרועות פתוחות. בעזרת השם נעשה ונצליח.

ליאת שוחט, ראש העיר: "אני מברכת על הצטרפותו של יחיאל מושייב לקואליציה העירונית. יחיאל הוא חבר מועצה חרוץ, שקדן, אתם רואים אותו לא מעט בישיבות מועצה ובוועדות, וזה חשוב שנבחר ציבור תורם מזמנו וממרצו כפי שיחיאל משמש דוגמה לכך. לשמחתי הרבה, יחיאל מוכיח שגם כאופוזיציה אפשר להיות ענייני, לשאול שאלות, לקבל תשובות ולפעול למען הציבור. מעולם לא ראיתי בניגוח לשם ניגוח ככלי יעיל לעבודת הרשות המקומית. מצד שני, ביקורת כפי שהעביר יחיאל היא יותר מלגיטימית ומאפשרת לנו כרשות מקומית להשתפר.


"אני בטוחה שכעת כשיחיאל נמצא לצידי בהנהלת העיר, נוכל ליהנות מהיכולות, מהכישורים ומהקשרים שלו – כשבסופו של דבר המרוויחים הגדולים יהיו תושבי העיר. מקומו של יחיאל הוא בעשייה ואני בטוחה שיחד נשרת את הציבור נאמנה".(צילום: דוברות עיריית אור יהודה).


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: