רוכב קורקינט חשמלי נהרג בתאונה בפתח תקווה

צוותי רפואה ביצעו החייאה על רוכב קורקינט חשמלי שנהרג בתאונה ברחוב בר כוכבא בפתח תקווה.

בשעה 22:55 התקבל דיווח על רוכב קורקינט חשמלי שנפגע מאוטובוס ברחוב בר כוכבא בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי לגבר כבן 30 במצב קשה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערנו בבית החולים נקבע מותו.


התאונה נחקרת בידי בוחני התנועה של המשטרה.

אבי אלוני חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות קורקינט חשמלי ואוטובוס. הגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים והענקנו סיוע ראשוני תוך ביצוע פעולות החייאה על רוכב הקורקינט החשמלי כבן 30 שנפצע באורח אנוש".

אופיר יצחק ואלי לווינשטיין חובשים בכירים במד"א הצלה פתח תקווה סיפרו: הפצוע שכב שרוע על הכביש בסמוך לקורקינט כשהוא ללא דופק ונשימה עם פציעה אנושה ,הענקנו לו טיפול ראשוני מציל חיים שכלל ביצענו פעולות החייאה ועצירת דימומים, והעלנו אותו לאמבולנס להמשך פינוי לבית החולים בילינסון.

פראמדיק מד"א רכוב על אופנוע אלחנן אלון והחובשים של מד"א חזי גוטמן ויששכר וייס סיפרו: "רוכב הקורקינט החשמלי שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ולבצע פעולות מצילות חיים שכללו הנשמה, עיסויים ועצירת דימומים. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במצב קריטי לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה."

התאונה נחקרת בידי בוחני התנועה של המשטרה.


צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: