תגובות

תיעוד: משאית התהפכה בכניסה לדימונה – הנהג נעצר בחשד שהיה תחת השפעת אלכוהול

משאית המשמשת להובלת אמוניה התהפכה אתמול בלילה בכניסה לדימונה. הנהג, בן ה-64, הדיף ריח אלכוהול, אך סרב לעבור בדיקה ונעצר. נהג המשאית פונה במצב קל לטיפול רפואי על ידי מד"א. צוותי כיבוי והצלה טיפלו בזירה, למנוע סכנה לציבור מחומרים מסוכנים.

תיעוד התאונה שהתרחשה הלילה בצומת הכניסה לעיר דימונה. קרדיט: נתיבי ישראל.


מהשטרה נמסר הבוקר כי "התקבל הלילה דיווח אודות התהפכות משאית להובלת אמוניה ריקה בכניסה לדימונה. שוטרים הגיעו למקום וסגרו את זירת ההתהפכות ונהג המשאית עוכב לחקירה לאחר שהדיף ריח חזק של אלכוהול. משעמד בסירובו לבדיקת אלכוהול הוחלט על מעצרו של החשוד, תושב קריית מוצקין כבן 64, הוא יובא בפני בימ"ש השלום בבאר שבע."

צילום: דוברות המשטרה.

יצחק עייש, מנהל אגף בטיחות בחברת נתיבי ישראל וקצין במשטרת התנועה לשעבר: "אירוע זה משול לשימוש פושע בנשק דרוך. אם חלילה היו בקרבת מקום התהפכות המשאית כלי רכב אז תוצאות התאונה יכלו להסתיים בהרוגים. תאונות הדרכים אינן מבדילות בין ילדים או מבוגרים, בין רכב הסעות מלא או כביש ריק. כמי ששירת את המדינה במשך כ-30 שנות שירות במשטרה- אני משוכנע שהשוטרים המעולים שלנו יימצו את הדין עם הנהג."

סנ"צ בדימוס עייש, תושב לשעבר בעיר דימונה מוסיף "אנו בחברת נתיבי ישראל מקימים עבור אזרחי ישראל את תשתיות התחבורה מהמתקדמות והבטחות בעולם, רק בכביש זה הושקעו בשנים האחרונות מאות מיליוני שקלים, אך אף תשתית לא תהיה תחליף לאחריות של כולנו, האוחזות והאוחזים בהגה. בואו ניקח אחריות ונשמור על חיינו, חיי היקרים לנו מכל והסביבה. אנו בנתיבי ישראל מפעילים למענכם שירות 24 שעות ביממה לחילוצי דרך ללא עלות- חייגו אלינו 2120".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: