תגובות

ח"כ ניסים ואטורי מהליכוד ליוסי דגן: מצטרף לשביתת הרעב

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שהתמוטט היום לאחר שבוע של שביתת רעב במאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה, שוחרר מבית החולים שערי צדק – וחזר היישר למאהל המחאה.

ח"כ ניסים ואטורי מהליכוד, הגיע למאהל המחאה והודיע לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן כי הוא מצטרף אליו ולהנהגת ההתיישבות הצעירה בדרישה להסדרת ההתיישבות הצעירה: "החלטתי להצטרף בלב שלם לשביתת הרעב של חבריי מההתישבות הצעירה וראש מועצת שומרון יוסי דגן ששב לשבות רעב לאחר שאושפז" אמר במקום ח"כ ואטורי "בכך אני מצטרף לחבריי, תושבי ההתיישבות הצעירה המבקשים לקבל את הזכויות הבסיסיות של כל תושב בארץ ישראל. אני מחזק את ידיו של ראש הממשלה שפועל להסדרת ההתיישבות הצעירה וקורא לשאר שרי הממשלה לפעול להסדרת היישובים לאלתר."


יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הודה לו ואמר: "אני מאוד מודה לך על הדברים המחזקים, מתחננים להסדרה שנים, האנשים הטובים האלו מעלים דרישה שהיא מוצדקת. אנחנו מצפים מראש הממשלה ומשר הבטחון לשבת ביניהם ולהגיע להבנה. לא ייתכן להפקיר 25,000 בני אדם מתוכם 18,000 ילדים ללא חיבור מים חשמל ותשתיות".

איש ההתיישבות בועז העצני השובת גם הוא רעב במקום אמר: "ההצטרפות של ח"כ ואטורי לשביתת הרעב היא צעד חסר תקדים, אמירה מוסרית מאין כמותה, הגיע הזמן להסדיר את ההתיישבות הצעירה.

כזכור מזה למעלה משבועיים שוהה הנהגת ההתיישבות הצעירה מול משרד ראש הממשלה באוהל מחאה בדרישה להסדיר את ההתיישבות הצעירה ולחבר כ 25,000 בני אדם ב 49 ישובים ביו"ש למים וחשמל מסיבות הומניטריות. ראש מועצת שומרון יוסי דגן העביר את לשכתו לאוהל המחאה בתחילת השבוע שעבר. ולפני שבוע הצטרף לשביתת הרעב של מנהיגי ההתיישבות הצעירה, בגינה התמוטט היום ופונה לבית החולים. דגן נשאר בבית החולים כ-5 שעות קיבל טיפול רפואי עירוי נוזלים עבר סדרת בדיקות ושוחרר.

(קרדיט: רועי חדי)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: