המשטרה פשטה על ‏חתונה המונית בבני ברק | תיעוד

כוחות משטרה רבים נכנסו כעת לחתונת דארג קרעטשניף שנערכה ברחוב נפחא בבני ברק בהשתתפת המונים.

הכוחות הורו לנוכחים לעזוב את המקום, רשמו מספר קנסות בסך 5000 ש"ח לבעלי תפקידים ומארגן האירוע יוזמן לחקירה פלילית בחשד להפצת מחלה.


תיעוד החתונה מבפנים.

מהמשטרה נמסר: "במהלך פעילות מבצעית של שוטרי תחנת בני ברק לאכיפת הסגר ותקנות משרד הבריאות לעניין מניעת התפשטות נגיף הקורונה, הגיעו השוטרים לישיבה שבה נערכה חתונה בניגוד לתקנות הקורונה.

עם הגעת הכוחות, הורו לנוכחים לעזוב את המקום, רשמו מספר קנסות בסך 5000 ש"ח לבעלי תפקידים ומארגן האירוע יוזמן לחקירה פלילית בחשד להפצת מחלה.

הנוכחים פוזרו ע"י המשטּרה תוך מספר דקות והמקום נסגר כשהוא ריק מאדם, למען שלום הציבור."

רגע פיזור החתונה, צילום: דוברות המשטרה.


"בימים אלו של התפשטות נגיף הקורונה והדבקה המונית של אזרחים, נדרשים האזרחים כולם לגלות אחריות אישית וציבורית ולהקפיד על קיום התקנות כדי שנוכל לגדוע את המשך ההתפשטות של הנגיף," ציינו במשטרה.

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי הגיב: ״התמונות הללו של חגיגות והתקהלויות המוניות בצפיפות גדולה ובניגוד גמור לכל הנחיות משרד הבריאות ולצו התורה של ׳ונשמרתם מאד לנפשותיכם׳ בעיצומה של מגיפה קשה עם מוטציות שמקדמות הדבקה – הינן חילול ה׳ גדול וחמור מאין כמותו.

אירועים אלו לא רק שמסכנים מאות משפחות אלא גם מוציאים את דיבתו של הציבור החרדי, ציבור שרובו הגדול והמוחלט שומר על כל הכללים ומתמודד בחירוף נפש בתנאים לא פשוטים של צפיפות ומשפחות ברוכות ילדים.

״אני זועק וקורא לכל מי שיכול לתת יד לעצור אירועים והתקהלות כאלו, כולל ראשי רשויות ומנהיגי ציבור. אנא, חוסו על נפשותיכם ועצרו את הפגיעה הקשה בכלל הציבור החרדי. זו לא דרכנו״.

הגעת הכוחות ועימותים עם השוטרים. צילום: מרכז התתים, חדשות כל העולם.

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן התייחס לחתונה וכתב בחשבון הפייסבוק שלו: "אכיפה אין, סגר אין, מה יש? 20 אחוז מאומתים, תקציבים ולימודים. ממש סיבה מעולה לרקוד ולחגוג. אי אפשר להשלים עם מצב של מדינה בתוך מדינה. ישראל ביתנו תשים לזה סוף ובבחירות הקרובות תשאיר את המפלגות החרדיות באופוזיציה."


תגובות לכתבה:

  1. ישראלי

    זה לא חיים ככה לא מעיין הממשלה הצבור אוכל אותה למה

כתיבת תגובה: