תגובות

רוכב אופנוע כבן 25 נהרג לאחר שהחליק בכביש 431

צוותי רפואה ביצעו החייאה על רוכב אופנוע בן 25 שנפצע אנוש בכביש 431 סמוך למחלף ראשונים.

בשעה 11:06 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שככל הנראה החליק בכביש 431 סמוך למחלף ראשונים לכיוון מערב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא תושב פתח תקווה בן 25 תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, לצערינו לאחר מאמצים ממושכים של צוות המלר"ד הם נאלצו לקבוע את מותו.


כוחות משטרה במקום לבירור נסיבות התאונה.

חובש רפואת חירום במד"א עידן בן הרוש סיפר: "היינו במהלך נסיעה מנהלתית כשהבחנו באופנוע עולה באש בצד הדרך ובסמוך אליו שכב רוכב האופנוע כשהוא מחוסר הכרה. עצרנו בצד הכביש וניגשנו להעניק לו טיפול רפואי כשבמקביל כיבינו את האופנוע שעלה באש בעזרת המטף של האמבולנס. ביצענו בגבר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, התחלנו לבצע בו פעולות החייאה תוך כדי דיווח למוקד של מד"א והזנקת ניידת טיפול נמרץ למקום. לאחר שהגיעה ניידת הטיפול הנמרץ, העלינו אותו לניידת ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

אריה מנדלזון חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר באופנוען שנפצע אנושות לאחר שלדברי עוברי אורח החליק ואיבד את ההכרה. ביצענו בו פעולות החייאה בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי שמיר אסף הרופא תוך כדי המשך פעולות החייאה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: