תגובות

המשנה לראש העיר אשקלון מישל בוסקילה מצטרף לתקווה חדשה

מישל בוסקילה, המשנה לראש העיר אשקלון, מצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24.

בוסקילה היה עד להקמת תקווה חדשה מהפעילים המרכזיים של תנועת הליכוד, חבר הליכוד במשך 29 שנים ובין היתר כהן עד עתה כיושב ראש סניף הליכוד באשקלון, חבר מזכירות הליכוד וחבר מרכז התנועה.


קרדיט: קמפיין תקווה חדשה.

בוסקילה מכהן כחבר מועצת העיר אשקלון משנת 2009. בבחירות המוניציפליות ב-2018 הוביל בוסקילה את רשימת הליכוד למועצת העיר אשקלון והוא מכהן עד היום כמשנה לראש העיר וממונה על מסחר והתעשיה ואיכות הסביבה בהנהלת העיר.

בוסקילה הוא יליד העיר אשקלון. גדל לצד 12 אחים. שכל שני אחים בצה״ל.

בוסקילה הוא איש עסקים, יזם ויו״ר של מספר חברות שעוסקות ביזמות ובין היתר מבצעות פרוייקטים למגורים, מלונאות, נופש ומסחר.

מישל בוסקילה: ״אחרי שלושה עשורים של פעילות מסורה בליכוד ברוח הערכים שהנחיל לנו מנחם בגין ז״ל – הלכתי אחרי גדעון סער ואני גאה להצטרף לרשימת תקווה חדשה כדי להמשיך בדרך בה אני הולך כל חיי. הגיעה העת למהפך נוסף. הגיע הזמן שאת ישראל יוביל מנהיג שאיכפת לו מהעם, מהאזרחים. מהיכרות רבת שנים איתו אני משוכנע שגדעון סער הוא המנהיג הדרוש לישראל בעת הזאת כדי לאחד את עם ישראל ולהוציא את ישראל מחוסר יציבות פוליטית וכלכלית״.


יו״ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער: ״מישל בוסקילה הוא נכס לעיר אשקלון. אדם שבנה את עצמו בעשר אצבעות והפך למנהיג בקהילתו ובעירו, כמו גם ליזם מצליח. אני משוכנע שמישל יוסיף רבות לנבחרת תקווה חדשה בכנסת ה-24״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: