תגובות

גבר כבן 30 אותר ללא רוח חיים בשריפת דירה בקרית ים

במוקד 102 של מחוז חוף התקבלה הודעה על שריפה במבנה בן שתי קומות ברחוב יהודה הלוי קרית ים כאשר במקום יש לכודים.

חמישה צוותי כיבוי בפיקוד רשף שחר בראונר יצאו למקום, הצוות הראשון להגיע למקום דיווח על אש ודאית והתחיל בסריקות אחר לכודים תחת מעטה עשן כבד. לבסוף נמצא אדם אחד ללא רוח חיים.


מתנדבי זק״א צוות צפון טיפלו בכבוד המת בזירה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

מבירור ראשוני עולה כי זוהי השריפה השנייה בחודש האחרון שבה פעלו לוחמי האש באותה זירה.

מפקדי תחנת הקריות מבצעים תחקיר ראשוני.
כמו כן צוות חקירה מיוחד של מחוז חוף הוקם על מנת לבדוק את הנסיבות לפרוץ האש.

דברי מפקד האירוע רשף שחר בראונר.


צילום: דוברות כב"ה חוף.

מדוברות מד"א נמסר כי "בשעה 21:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על שריפה בדירה בבניין בן 2 קומות ברחוב יהודה הלוי בקרית ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר ללא סימני חיים עם כוויות בכל חלקי גופו וקבעו את מותו."

פראמדיקית מד"א הודיה רוזה סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו את הדירה בוערת וכוחות הכיבוי פעלו במקום על מנת לכבות את האש. כאשר נכנסנו לדירה ראינו את הגבר שהיה מחוסר הכרה על כוויות קשות בכל חלקי גופו. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

שלום לוי חובש איחוד הצלה שגר בסמוך מסר: "כשהגעתי למקום נתקלנו בדירה ממנה עולה עשן ואש. כוחות הכיבוי חילצו מהדירה גופת גבר (לדברי השכנים גבר כבן 30) ללא רוח חיים".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש הצלה אבנר אוחיון סיפר: "כשהגעתי למקום הבחנתי בשריפה פעילה בדירת מגורים. לאחר פעולות כיבוי ואיוורור הדירה על ידי לוחמי האש, הפראמדיקים של מד"א נאלצו למרבה הצער לקבוע את מותו של גבר עם כוויות בכל חלקי גופו ".

אלי גבאי מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: ״מדובר בגבר בשנות ה-40 לחייו שגר לבדו ונספה למוות משריפה שפרצה בדירתו. כשהגענו למקום צוותי הכיבוי נלחמו בלהבות, הדירה נשרפה כליל, בתוך הדירה מצאנו את גופת הגבר עם כוויות קשות בכל חלקי גופו, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: