תגובות

מה ממליץ הסופר חיים ולדר לפונים אליו עם חששות בגלל הקורונה?

"אני מכיר מקרוב את הפאניקה והנזקים שזרעה בציבור מגפת הקורונה", כך פותח הרב חיים ולדר את הסרטון שהופץ ביממה האחרונה. "גם עכשיו כשמבצע החיסונים בעיצומו רבים פונים אלי בשאלות שמעידות על בלבול שלא נדבר על פחדים וקונספירציות".

הרב ולדר שמוכר בציבור כאיש חינוך וסופר דגול, מתאם את הבלבול שיצרה הקורונה בציבור החרדי במיוחד לנוכח "הפייק ניוז" הרב שמופץ ללא אחריות. כדי להתמודד עם המידע הרב, ממליץ הרב ולדר לפונים אליו ולצופי הסרטון על מגזין קפסולה שהופק ע"י כללית – ארגון הבריאות הגדול בישראל.


"שמחתי מאד, ממליץ גם לכם לקרוא אותו, כללית שעומדת בחזית המאבק הלאומי כנגד מגפת הקורונה, לקחה על עצמה משימה חשובה ביותר, להביא את המידע המדויק ביותר על בטיחות החיסונים, על הדרכים למיגור הנגיף המסוכן, ולהנגיש אותו גם למגזר החרדי, בעטיפה מהודרת, עם חומר מקצועי, מאמרים מדעיים, בהתאמה מושלמת לקורא החרדי", אומר הרב ולדר.

את הסרטון הוא מסיים בקריאה לאחריות משותפת בהתמודדות מול הנגיף המסוכן ומפנה את הצופים לחפש ולבקש את מגזין 'קפסולה'.

(קרדיט יחצ)


תגובות לכתבה:

  1. סרגו'

    מעניין כמה כסף מקבלים העסקנים שמשכנעים אותנו לקבל חיסון מסוכן כפי שמעידים רופאים ומדענים מהעולם שהחיסון מכיל חומרים שישפיעו לאחר תקופה. לצערי הרב לאו שקיבל 2 חיסונים זה לא עזר ולא מנע את הדבקתו בקורונה. ידוע שהקורונה זה כמו שפעת אז למה צריך פרסומות ושכנועים והופכים את ישראל לשפני ניסיונות?
    אם החיסונים טובים אז תנו לנו להחליט על גופנו ותפסיקו להטיל סנקציות ופחד מחיסון בכפייה.
    זה מחשיד יותר.

כתיבת תגובה: