סמסונג הכריזה על סדרת הגלקסי S21 ופרסמה מחירים

סמסונג השיקה היום (ה') את סדרת מכשירי הדגל העיקרית שלה, הגלקסי S21. כפי שהיה עד כה בשנים האחרונות הסדרה תכלול שלושה דגמים, ה-S21 הרגיל, דגם פלוס בעל מסך מוגדל ודגם אולטרה שלו גם תמיכה בסטיילוס. עם זאת, בניגוד לתחזיות המכשיר לא יגיע עם הסטיילוס בערכה אלא תידרשו לרכוש אותו בנפרד בערכה עם נרתיק תואם. כן תוכלו לעשות שימוש בעט של הנוט, זאת כמובן אם יש לכם מכשיר כזה מבעוד מועד. המהלך מעיד, כפי שסמסונג הצהירה, שסדרת הנוט עדיין לא הלכה לעולמה וכנראה שהיא תמשיך להיות היחידה שזוכה לסטיילוס ישירות מהקופסה.

מצלמת האולטרה לעומת זאת לוקחת את התצורה של נוט 20 אולטרה צעד אחד קדימה. המצלמה הראשית מבוססת על חיישן 108 מגה-פיקסל, לצידו עדשת זווית רחבה בת 12 מגה-פיקסל ושתי עדשות זום, האחת להגדלה עד פי 3, והשנייה להגדלה עד פי 10 שתיהן בנות 10 מגה-פיקסל. הזום הגדול מבוסס על עדשת פריסקופ מכנית שדורשת יותר חשמל כדי לפעול. מפתח הצמצם שלה גם יותר מרשים עם F/4.9 מספר שרואים רק במצלמות SLR או פוקט איכותיות.


החומרה של המכשירים מבוססת על שתי תצורות, המכשירים הישראלים והאירופאים יצוידו באקסינוס 2100 החדש של סמסונג שהוצג רק לפני ימים אחדים ב-CES. המכשירים האמריקאים והאסייתים יצוידו בסנאפדרגון 888 החדש. ה-S21 יגיע עם 8 גיגה-בייט זיכרון פעולה וכך גם הפלוס. האולטרה מגיע עם 12 גיגה-בייט. מרחב האחסון בדגמי הבסיס הוא 128 גיגה-בייט, באולטרה ישנו דגם פרימיום ולו 16 גיגה-בייט זכרון פעולה ו-256 גיגה-בייט אחסון. בסמסונג לא ציינו אם יש חריץ הרחבת זיכרון כך שעל פניו זה לא יופיע במכשירים.

הקישוריות האלחוטית שופרה מאוד בדגמים החדשים ובעיקר באולטרה. הוא מצויד ביכולת שידור בטווח תדרים רחב (UWB) ויכולות קישוריות חדשות כמו תמיכה בתקן Wi-Fi 6E החדש. כמובן שיש לו גם מודם דור 5 שיש לקוות יופעל בישראל לפני השיווק שלו. עוד חידוש הוא בלוטות' כפול המאפשר לזווג מכשירים רבים כמו אוזניות, רמקולים ושעון חכם במקביל, ומווסת את צריכת ההספק באופן חסכוני להארכת חיי הסוללה. הסוללות הוגדלו והן מציעות 4,000 או 4,800 מיליאמפר שעה לדגמי הבסיס בהתאם, ו5,000 מיליאמפר שעה באולטרה.

סמסונג כבר פרסמה את המחירים הרשמיים של הדגמים החדשים. מחירו של ה-S21 Ultra בגרסה הכוללת נפח אחסון של 256 גיגה וזיכרון עבודה 12 גיגה, בצבעים שחור או כסוף יעמוד על 4,700 שקל וגרסת 512 גיגה ב-5,200 שקל בצבע שחור. כדאי לשים לב שלכל הדגמים החדשים אין אופציית הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.
הגלקסי S21 Plus בגרסה הכוללת נפח אחסון של 256 גיגה עם 8 גיגה זיכרון עבודה בצבעים שחור, סגלגל או כסף ב-3,800 שקל.
הגלקסי S21 בגרסה הכוללת נפח אחסון 128 גיגה עם 8 גיגה זיכרון עבודה בצבעים סגול לילך, אפור, ורוד או לבן תימכר ב-3,000 שקל.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: