תגובות

עומר ינקלביץ ביקרה את איתי זר בבית החולים: "אעשה כל שביכולתי למען ההתיישבות הצעירה"

שובת הרעב איתי זר, מי שהקים את הישוב חוות גלעד לזכר אחיו שנרצח בפיגוע ירי, והתמוטט אתמול באוהל המחאה של ההתיישבות הצעירה בירושלים, סירב לקבל טיפול בבית החולים, עד כדי חשש לקריסת מערכות.

איתי זר שובת רעב מזה 9 ימים באוהל המחאה של ההתיישבות הצעירה, בדרישה מראש הממשלה לאשר ביום ראשון הקרוב בישיבת הממשלה להעלות לאישור את הצעת ההחלטה להסדרת ההתיישבות הצעירה שתאפשר לחבר 46 ישובים ו 25,000 אנשים נשים וטף למים וחשמל מסודרים.


שרת התפוצות עומר ינקלביץ (כחול לבן) הגיעה לבקר אותו בבית החולים יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שהעביר את לשכתו לפני 4 ימים לאוהל המחאה ואתמול הצטרף לשביתת הרעב של תושבי ההתיישבות הצעירה. ינקלביץ הפצירה באיתי זר לקבל את הטיפול בכדי שלא לפגוע בעצמו.

איתי זר אמר בדמעות לשרה, ולראש מועצת שומרון: "החשמל על הפנים, המים על הפנים, נמאס לנו. די! מה הקשר לפוליטיקה? לשמאל ימין? אני רק רוצה לחיות כמו בן אדם, אני הלכתי לבית כנסת בערב שבת בלי להתקלח, ביום שישי כי לא היו מים. אז למה? עוד 8 שנים נסבול? למה? אני כלום יש כאן 25,000 אנשים. אני יודע שאת לא אשמה אבל בגלל פוליטיקה קטנה, אפשר לסדר את זה בשניה לתת לנו חשמל ומים. אנחנו לא בכיינים אנחנו רוצים רק את מה שמגיע לנו"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "מזעזע לראות כמה רחוק לקחה הממשלה את החלוצים האלו שבסך הכל מבקשים מים חשמל והסדרה. צרכים הומניטרים בסיסיים. זו בושה שאנחנו צריכים לשבות רעב כדי לקבל את מה שכל תושב במדינת ישראל, גם עובדים זרים, גם שוהים לא חוקיים מקבלים כמובן מאליו, היחידים שצריכים להתחנן לחיבור למים וחשמל הם חלוצי ההתיישבות 25,000 בני אדם מתוכם 18,000 ילדים" .

השרה עומר ינקלביץ' הבטיחה לאיתי להמשיך ולעשות כל שביכולתה למען ההתיישבות הצעירה.

(קרדיט: לשכת שרת התפוצות)אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: