יו״ר תל״ם בוגי יעלון בהצהרה על התמודדות המפלגה בבחירות | צפו

הצהרת ח״כ משה (בוגי) יעלון, יו״ר תל״ם על התמודדותה של מפלגת תל״ם בבחירות לכנסת ה 24 והצגת צמרת הרשימה.

שהב"ט והרמטכ"ל לשעבר, יו"ר מפלגת תל"ם, חה"כ משה (בוגי) יעלון, בהצהרה לתקשורת:

"מעל חצי מיליון מצביעים, שהצביעו ל'כחול לבן' בבחירות האחרונות, אומרים בסקרים, שיצביעו לבנט, שקד, סמוטריץ', סער ואלקין – אלה שהכתירו שוב ושוב את משטר השחיתות וההפקרה. לכן, הכרחי ליצור אלטרנטיבה, שהציבור יוכל לסמוך עליה. רק כך יש סיכוי לשינוי.

אינני מפחד מדבר, אני עומד נחוש אל מול כל אתגר. אבל היום, היום אני יודע שהחזית השתנתה, שהזירה החשובה לנו ביותר היא העורף, הבית.

תחושת המחדל הנורא של מלחמת יום הכיפורים הניעה רבים מאתנו, אוהבי המדינה שהקריבו, והיו מוכנים להקריב, הכול למענה. אותה התחושה בוערת בי גם היום, בימים של טירוף מערכות ותחושה של מחדל חמור לא פחות, ואף יותר, כי מלבד הכשל הניהולי בתחומים רבים, אנו חשופים לתרבות שקר נרחבת, מסוכנת וחסרת מעצורים.

מדינת ישראל נמצאת במשבר מנהיגות חריף. החמור ביותר שידענו, כי מי שעומד בראש ממשלתנו, נמצא בניגוד עניינים חריף, עם מדינת ישראל. בימי המשבר הכלכלי הגדול ביותר שהיה כאן אי פעם, הוא מנע מאתנו תקציב מדינה. הוא גם מנע ומונע מינויים של שומרי סף ובכירים בשירות הציבורי, הוא לוקח את סדר היום של מדינת ישראל ואת האינטרסים של כולנו כבני ערובה, משועבדים לאינטרסים הצרים שלו, כנאשם בפלילים. הוא מוביל דרך של פילוג והסתה, של ריב ומדון בין כולנו – אזרחי ישראל. הוא מנסה שוב ושוב לקעקע את אושיות הדמוקרטיה הישראלית.
אנחנו כאן כדי להגיד לו: "עד כאן". תם זמנך בנימין נתניהו, אזרחי ישראל מראים לך את הדרך החוצה מבלפור."

שהב"ט והרמטכ"ל לשעבר, יו"ר מפלגת תל"ם, חה"כ משה (בוגי) יעלון, הציג את הרשימה הראשונה של מועמדות ומועמדי תל״ם לכנסת ה – 24 (סדר הרשימה אקראי):

– השר יזהר שי
– פרופ' חגי לוין
– ח״כ אורלי פרומן
– עו״ד גונן בן יצחק
– עו״ד קרין מאיר רובינשטין
– ח״כ אנדריי קוז׳ינוב
-עו"ד איימן אבורייא

בהמשך השבוע יוצגו מועמדות ומועמדים נוספים.

(קרדיט: איתמר שאול)

תגובות לכתבה:

  1. יג

    חבל עליך שהלכת עם אנשים שמסיתים ועכשיו אתה משחק אותה כאילו באת להציל את המדינה מנתניהו שמה לעשות יש לו את הכשרון לעשות את הדברים יותר טוב מכולם ועובדה שרוב הציבור מעדיף אותו על כל השמאל

כתיבת תגובה: