נתניהו ואדלשטיין התחסנו במנה השנייה נגד הקורונה | צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין קיבלו את מנת החיסון השנייה נגד נגיף הקורונה במרכז הרפואי ״שיבא״ תל השומר.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אני אמנם מיומן אבל מתרגש, ואני בטוח שכל אזרחי ישראל שעומדים לקבל את המנה השנייה של החיסונים מתרגשים כמוני. בשיחה ה-17 שלי עם ידידי מנכ"ל פייזר אלברט בורלה, סיכמנו על עוד משלוחי ענק של חיסונים למדינת ישראל, מה שיאפשר לנו לחסן את כל אזרחי ישראל מעל גיל 16 תוך חודשיים, מקסימום עד סוף חודש מרץ.המשלוח הענק הראשון מתוכנן להגיע מחר, ובאמצעות מבצע "חוזרים לחיים" נוכל לפתוח את הכלכלה שלנו במהרה; הפאבים, המסעדות, מכוני הכושר, בתי הספר, בתי הכנסת, התיאטרון. נעשה זאת באמצעות דרכון ירוק, נפרט על כך בהמשך.

כדי שזה יקרה אני צריך מכם אזרחי ישראל שני דברים: שתתנו כתף לחיסון וכתף לסגר נגד המוטציות. אנחנו עושים את זה יחד. נכנסו יחד לקורונה ונצא ממנה ראשונים בעולם וחזקים מאי פעם".

שר הבריאות יולי אדלשטיין: "לפני שלושה שבועות קיבלנו את המנה הראשונה. חלפו רק 3 שבועות וכבר 1.8 מיליון קיבלו את המנה הראשונה. מהערב אזרחי ישראל יקבלו גם את המנה השניה. אנחנו קרובים אל האור, בואו ניזהר כולנו כדי שנגיע להיות המדינה הראשונה בעולם שרוב אזרחיה מחוסנים. כרגע כבר 20 אחוז מהאוכלוסיה מחוסנים, כבר 70 אחוז מהאוכלוסיות בסיכון, רוב הצוותים הרפואיים מחוסנים, הרבה מכוחות הביטחון מחוסנים. בואו נמשיך בדרך הזאת ליציאה מהמחלה. יכולים לעשות את זה בשת"פ שלכם".
תגובות לכתבה:

  1. שלומי

    כל הכבוד

כתיבת תגובה: