תגובות

הולכת רגל בת 63 נהרגה מפגיעת משאית אשפה סמוך לתחנה המרכזית בירושלים

צוותי רפואה ביצעו פעולות החייאה וקבעו את מותה של גברת בת 63 שנפצעה אנוש בתאונה ברחוב יפו בירושלים.

בשעה 11:53 התקבל דיווח על הולכת רגל שנפגעה ממשאית אשפה ברחוב יפו סמוך לתחנה המרכזית בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה על אישה בת 63 וקבעו את מותה במקום. נהג המשאית במקום והוא צפוי להיחקר בהמשך.


בוחני תאונות הדרכים במשטרה ממשיכים בחקירת נסיבות התאונה.

שמה של ההרוגה, אליס מרי קרוגר ע"ה, חרדית תושבת רמות. בהשתדלות מפקד זק"א ירושלים בנצי אוירינג הושג שחרור לגופה.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א יהודה הנפלינג סיפר: "הולכת הרגל שכבה בסמוך למשאית כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מחבלת ראש קשה. ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בה פעולות החייאה שכללו מתן שוקים במפעם (דפיברילטור) ולאחר מאמצי החייאה ממושכים, לצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום."

דוד רייכמן מתנדב 'צוות הצלה' סיפר: "כשהגעתי למקום נמצאה אשה כבת 65 שנפגעה ממשאית לפינוי אשפה וסבלה מפגיעת ראש קשה. יחד עם צוות אט"ן פעלנו לנסות ולהציל את חייה, אך לצערינו נקבע מותה במקום האירוע".


יוסי רפאלי חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בהולכת רגל שנפגעה ממשאית. ביצענו בה פעולות החייאה בזירת התאונה אך למרבה הצער נקבע מותה".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

דני שמואלי חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "הייתי בסמוך לזירה עם אופניים חשמליים של איחוד הצלה והשתתפתי בפעולות ההחייאה. למרבה הצער נקבע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

חיים בלך סגן ראש אג״מ זק״א שהגיע ראשון למקום סיפר: ״כשהגעתי למקום ראיתי אישה בת 63 שוכבת על הכביש מחוסרת הכרה עם פגיעת ראש קשה לאחר שנפגעה ממשאית אשפה, התחלתי לבצע פעולות החייאה, לצערי בסופן פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום. מתנדבי זק״א צוות ירושלים טיפלו בכבוד המת בזירה.״


צילום: דוברות זק״א.

תגובות לכתבה:

  1. בנימין

    אלוקים ישמור

כתיבת תגובה: